Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudnék olyan rap alapot...

Hol tudnék olyan rap alapot szerezni amit tetszik is?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mostanában rengeteg KILLAKIKITT-et hallgatok és valami hihetetlen jó alapjai vannak AZA-nak. Már 1-2 éve írogatok szövegfoszlányokat és most egyik spanom megcsinálta az első 2 számát. Tök úgy érzem, hogy bennem is van annyi bőven ill. itt lenne az ideje összedobnom nekem is egy számot. Az egyetlen gond az, hogy egyszerűen nem találok olyan alapot ami a KILLAKIKITT instruk között labdába rúghat és sajnos nem érem be a globális YouTube-os hulladékkal. :/ Tudom, nekem van nagyon magasan a mércém de nem tudok mit csinálni, egyszerűen nem tetszenek a YouTube-s alapok. Szóval tudom, hogy hülye kérdés de, hogy tudnék minőségi, jó Magyar alapokat szerezni(azon kívül, hogy Azát zaklatom a hülyeségemmel...:D)? Az FL studio-val kb 5 órát töltöttem, nekem az így hirtelen magas volt. Légyszi azért normálisan, nem oltásokat kérek hanem valami tippet. :D

2015. aug. 27. 01:31
 1/3 anonim válasza:
soundcloud-on nézd meg lehet hogy pénzbe kerülnek de egy nagyon jóért szerintem érdemes lehet beálldozni 1-2 ezer forintot
2015. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Youtub-on sadik beatz
2015. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már egy spanom csinálja őket, de köszi. :]
2015. dec. 7. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!