Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tetszik nektek a linkelt...

Tetszik nektek a linkelt saját zongorára, vonósokra és klarinétre íródott komolyzenei szerzeményem?

Figyelt kérdés
[link]

2015. szept. 14. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg te komponáltad?

(hobbi/tanuló)klarinétosként mondom, hogy nagyon tetszik! :D Van benne egy kis, hát... nem pont klezmeres, de számomra hasonló beütés (olyasmi, mint a Hegedűs a háztetőn-ben)

A vonós részek, fú... :)

Szóval grat!

Amúgy vannak még darabjaid? És ez neked hobbi, vagy szakmabeli vagy/tervezel lenni?

2015. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz. :)
2015. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, igen tényleg én. :) A zongora, klarinét és a vonósok a kedvenc hangszereim, ezekre kombinálva szoktam írni a kis rövid műveimet. És tényleg van benne klezmer. Ha beírja/beírod azt, hogy: zala vagy zalazala azon a musescore.com oldal keresőjébe akkor az én műveimet fogja kidobni, de ha szeretné/szeretnéd belinkelem, hogy mit gondolsz rójuk.
2015. szept. 18. 19:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt nem írtam, de csak hobbi szinten, otthon ha unatkozom, akkor állok neki komponálgatni. Többnyire 1-7 nap alatt meg van. (persze utólag néha javítok rajta ha valami nem stimmel.) A tanuló szakmám természettudomány, szóvla szakmailag nem vagyok benne a zenében, csak hallás, illetve "hobbi" zongorázgatás által.
2015. szept. 18. 19:49
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezekben a további kis műveimben is van klarinét. klarinét és zongora: [link]

[link]


Klarinét, zongora, hegedű és vonósok:

[link]


Angol kürt és zongora:

[link]


Zongora és vonósok:

[link]

[link]


Csak zongorából sok művem van, de az egyik kedvencem a:

[link]


:)

2015. szept. 18. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

1. válaszoló vagyok :)

Most láttam csak, hogy raktál még ki darabokat - úgy jutott eszembe, hogy visszanézzek a kérdésedre, hogy múltkor beléptem MuseScore-ra (ami igazából már jó régóta rajta volt a gépemen, de csak most nyert értelmet, hogy a buszon "ihletet" kaptam :) ) - és azt kell, hogy mondjam, hogy szerintem elég jó vagy :)

Mondjuk sajnos az utolsót nem tudtam meghallgatni (pont amit írtad, hogy az egyik kedvenced :/), de az első zongorás-vonós amit linkeltél pl. nagyon tetszik :) És a Short Swing elég profi :'D

Példát vehetek azért szerintem rólad, mert elég jó a ritmus használatod (nekem mindig is ezzel voltak/vannak problémáim, hogy nem mindig tudok leblattolni egy bonyolultabb ritmusú darabot, csak miután meghallgattam párszor és ráérzek)


Egyébként annyira fura, hogy "újkori" zeneszerzőként is számozod a darabjaid :D (A "buszos szám", amin most jelenleg dolgozom még nincs kész, éppen "érlelő" stádiumban van, de azért a címét már felírtam (pedig tudom, hogy a végén sokkal meghatóbb lenne :'( :))és direkt néztem, hogy de furcsa, hogy nem számozásos :D


Ha kerül valami új a repertoárba, szívesen meghallgatnám :)

2015. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazából annyi a bajom nekem vele, hogy nincs stabil hangneme. Hanem a zenei funkciók között eléggé össze vissza szaladgál, és kicsit ilyen cirkuszba illő hangzása van. Valamint tetszik és ötletes a szólamonként visszatérő elemek, vagy hangközök, viszont formailag nincs se eleje se vége csak egy nagy hang halmaz. Ezt most nem bántásként írom, csak hogy tanulj belőle :)
2015. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Újabb mű készült el. Várom a reakciókat! [link]
2016. jan. 1. 20:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon tehetséges vagy, nekem tetszettek :)
2017. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!