Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezekhez a bandákhoz (lent)...

Ezekhez a bandákhoz (lent) hasonlókat ismertek? Vagy akár csak zeneszámokat.

Figyelt kérdés
Már nem nagyon tudom, mit hallgassak. Őket szeretem: Nickelback, Owl City, Sum 41 (kevésbé metálos számai), Linkin Park (kevésbé metálos számai) és Hurts. Tudnátok írni hasonlókat? :)

2015. szept. 17. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hollyiwood Undead (?). nekem valamiért a Linkin Parkról ez ugrott be xd esetleg FOB, The Grenma, Intim Torna Illegál, Ignite. pár szám amit ajánlok: FFDP - Remember Everything, FFDP - Wrong Side of Heaven, FFR - Damage, Shinedown - If You Only Know, SWS - If You Can't Hang, Crossfade - Cold, ATL - A Love Like War, Shinedown - 45, BVB - Lost It All, BVB - Carolyn, BVB - Saviour, Green Day - Restless Heart Syndrome, ATR - What If I Was Nothing, The Offspring - You're Gonna Go Far Kid, The Cranberries - Zombie, The Rasmus - In The Shadows. Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem lesz ami tetszik C:
2015. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Linkin Parkhoz hasonló a Breaking Benjamin, Papa Roach, Hollywood Undead, Deftones..legalábbis ezek az együttesek is játszanak nu metált

Sum 41-hez a Simple Plan hasonló

Nickelbackhez szerintem Bon Jovi, talán kicsit a Skillet, Three Days Grace

2015. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek! :)
2015. szept. 18. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!