Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki ismeri, szereti a Muse...

Ki ismeri, szereti a Muse együttest? Melyik a kedvenc albumotok, számotok?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

2015. szept. 18. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%
Előre is bocsánatot kérek, de én nem szeretem. A fickó botrányosan viselkedik a komcerteken.
2015. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Az Origin of Symmetryt nagyon szeretem, a Showbiz is elég jó, a többi album nem nagyon jön be.
2015. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Origin of symmetry a kedvenc albumom. A kedvenc számom pedig, hát igazából mindig más. pl. Map of the

problematique, Reapers, Time is running out. :)

2015. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a pont...


1. Válaszoló! Mire gondolsz botrányos viselkedés alatt? :D


2, 3. Igen a legtöbben ezeket az albumokat szokták mondani kedvencüknek és a legkevesebben a 2009-2015 között megjelent 3 albumot, mert hogy az már nem hű a régi önmagukhoz állitólag. De nekem pont ez a 3 a kedvencem :D A 2009es a témája miatt, bár kicsit lehet hogy elcsépelt, de nekem így is tetszik. Én pont 2009 óta érzékelek egyébként egy összeszedettebb, tudatosabb zenei stílus irányt, de lehet hogy ez a jobb hallásúaknak túl direkt...(?) De a 2012es albumon az első 4 szám szerintem egyszerűen tökéletes hangszerelésileg.


Mindenesetre még 1x köszönöm a válaszokat, még írhat aki akar:)

2015. szept. 19. 10:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvencem a Muse, imádom őket! Rengetek kedvenc számom van tőlük, pl: Reapers, Madness, Survival, Muscle Museum, Supermassive Black Hole, Resistance, Micro Cuts, Eternally Missed, Uprising...

Hú, kedvenc album? Talán a The Resistance/Drones! :D

2015. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok és azt kifelejtettem hogy hardcore Muse rajongó vagyok :D
2015. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Black Holes and Revelations a kedvencem. :)
2015. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a Muse-t és a Bliss a kedvenc számom tőlük. Nem értem, hogy az első kire gondolt botrányos viselkedés alatt.
2016. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy összekeverem valamivel de nem ez az a fazon aki szétveri a gitárjait meg ilyenek? :D
2016. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az összes gitáros összetöri a gitárjait a színpadon XD
2016. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!