Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lesz BTS (BangTan Boys)...

Lesz BTS (BangTan Boys) koncert Magyarországon?

Figyelt kérdés
Valahol az olvastam hogy lesz,de valahol azt hogy nem most akkor mi van ??

2015. okt. 10. 09:22
1 2
 1/20 anonim válasza:
Nem lesz egyenlőre :(
2015. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
pedig igenis kéne egy én azt mondom..valahogy tudatni kéne velük hogy mi itt vagyunk és várunk rájuk..de valószínűleg fogalmuk sincs róla hogy vannak magyar rajongók..:'(..
2015. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Lehet 2016-ban meglátogatnak minket, már egy videót is csináltak amiben a magyar ARMYknak üzennek c: https://www.youtube.com/watch?v=ZimBuWUP8qY
2015. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
1%
minek jönnének? maradjanak csak ott ahol most vannak nem hiányoznak magyarországra olyan b_zik. hányingerem van -.-''
2016. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tarsd meg a véleményedet magadnak!
2016. máj. 22. 16:44
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó előtti válaszoló te miért jöttél világra? A BTS a legjobb banda a világon.. És amúgy tudom régen írtad ki a kérdést de az óta változtak a dolgok! A BTS JÖN MAGYAROSZÁGRA MÉGPEDIG NYÁRON!! ez már biztos!! Én nem mehetek sajna de remélem te ki tudsz jutni:)
2016. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Az előző vagyok és amúgy szólok hogy 60 000 lesz összesen kb. Tehát gondold át teis mire költöd a pénzed😇
2016. jún. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Bocsánat ha későn írok (2016 van yepp ^^) de valószínűleg igenis lesz BTS koncert Budapest környéken. Ha jól tudom 2017-ben mennek európai turnéra, és eddig (mivel mi make-eltunk a legtöbbet) a magyar army-k állnak az első helyen a koncert helyszínek közt. Szóval remélem egy kissé megnyugtattalak, de készülj fel, nem lesz olcsó
2016. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 BTS FAN ***** válasza:
100%

Szia!

Jövőre azaz 2017-re Európai turnèt akarnak szervezni!!! Ès mèg nem 100% hogy Magyarországra jönni fognak, de szomszèdos országokba lehet!

Szóval azt mondom, hogy aki látja amit itt most kiírtam, az SZAVAZZON AZ OLDALAKON, HOGY EGYÜTT TOMBOLHASSUNK AKÁR ITT MAGYARORSZÁGON EGY BTS KONCERTEN!!!!!! HAJRÁ HUNGARIAN ARMY-K!!!! :D

(Ès igen! Ha lesz is koncert a jegy NEM LESZ EGY OLCSÓ MULATSÁG!!!)

2016. júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam hogy lesz valami és 50 ezer lesz a jegy de nem biztos nem vagyok rajongók azt sem tudom kik csak hallotta.
2016. júl. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!