Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez jó választás...

Szerintetek ez jó választás egy "haladó" kezdőnek?

Figyelt kérdés
a haladó kezdő alatt azt értem hogy már 1 éve gitározok (nem zeneiskolában) és olyanok hogy elvenné a kedvem... nincs :D

2015. okt. 12. 15:09
 1/7 A kérdező kommentje:
2015. okt. 12. 15:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mire kell, milyen stílust akarsz főként játszani.
2015. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
háát igazából úgy mindenre ha lehet ilyet mondani
2015. okt. 12. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Az Affinity-t a Squier leggyengébb szériájának mondják (nekem nincs személyes tapasztalatom vele). Nem feltétlenül rossz a gitár, csak nincs olyan gondos anyagválogatás, ellenőrzés, mint a drágább hangszereknél, és nagyobb eséllyel fogsz ki valami hibás darabot.

Persze az ilyen starter pack megoldások nagyon jók anyagi szempontból, csak kalkuláld bele, hogy jó eséllyel le fogod cserélni a gitárt egy megbízhatóbb darabra.

2015. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
uncsi már.
2015. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudtok mondani egy megbízható gitárt a keretben?
2015. okt. 13. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:
A Bullet a Squier leggyengébb szériája, nem az Affinity. Szerintem jó választás is lehet de mindenképpen érdemes kipróbálni, hogy tetszik-e neked.
2015. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!