Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ablakremegés ellen valakinek...

Ablakremegés ellen valakinek ötlete van?

Figyelt kérdés

Üdv,nemrégiben vásároltam egy DLD 500+-mélynyomót itthonra,egy viszonylag kis gyenge erősítőre rákötöttem viszont ha olyan közepes hangerőre feltekerem konkrétan remeg az ablak ami eléggé bosszantó tud lenni egy idő után.

Valaki tud-e erre valamilyen megoldást? Párnázzam ki vagy támasszam ki valamivel? Tudni kell hogy boltíves az ablakunk és ott egy kicsit véknyabb az üveg is és az remeg,attól félek hogy egyszer kitörik az üveg



2015. dec. 27. 19:05
 1/3 anonim válasza:
Szedd ki az üveget!
2015. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces válasz volt,de akármennyire is nevetséges a kérdésem tök komolyan kérdeztem :D
2016. jan. 2. 00:31
 3/3 anonim válasza:
Azon kívül, hogy lentebb tekered a mélyet, még azt tudod csinál, hogy újra gletteled az üveget, hogy ne rezegjen.
2016. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!