Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdőnek milyen elektromos...

Kezdőnek milyen elektromos gitárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Leginkább Rock-ot(esetleg még Metalt) játszanék rajta, persze először meg is kellene tanulni gitározni.. :) Árkategóriában 100e. ft-ra gondoltam.
2016. jan. 10. 18:01
 1/5 gnoomage ***** válasza:
Epiphone, Ibanez gitárok vannak ebben a kategóriában főleg, ezekről annyira rosszat nem hallottam. Cortot sokan szidják elektro gitároknál, bár basszusba nagyon jók. Sajnos én csak basszus gitáros szemszögből ezeket láttam a többi gitárosnál.
2016. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az Ibanez gitárok jobban bejönnek, mondjuk ez csak a kinézet, de akkor az 50-100.000-es kategóriában bármelyik jó, vagy van 1-2 gyöngyszem, ami különlegesebb?
2016. jan. 11. 04:27
 3/5 Kevinbacsiii válasza:
Én használtan nézegetnék valami squier telét, stratot. mondjuk most van fent jófogáson 1 fender mondern player tele 100kért :) az is elég jó cucc. De ha más stílusra akarod(mondjuk a telék szerintem mindenre jók van 3db is :) )akkor cortot tudom ajánlani kezdésre vagy ltd-t
2016. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Öhm, azóta megvettem az LTD F-50-et újonnan, használtan néztem, viszont az eladó nem igazán akarta eladni, így maradt 97ért.. :) Viszont azóta tetszik, habár nem tudom, hogy jó választás volt-e. :)
2016. jan. 18. 19:31
 5/5 Kevinbacsiii válasza:
Érdekes forma minden esetre :D
2016. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!