Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A punkok és a rockerek utálják...

A punkok és a rockerek utálják a Paramore és a Panic! At The Disco együtteseket?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, hogy milyen rockerket értesz ez alatt: a Paramore együttes rock banda. De, persze, a rock műfajnak több "alfaja" van :) Én szeretem mindkettőt, és szerintem elmondhatóm magamról, hogy rocker vagyok(mivel szeretem az alternative rock-ot, a rock'n roll-t és néhány punk rock együttest :D) :) A punkok nevében nem beszélhetek :D 17/l
2016. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Az a helyzet, hogy nem létezik a Nagy Rocker Szabálykönyv, amely előírja, hogy a rockerek milyen zenét szeretnek és milyet utálnak. Sőt: lehet, hogy egy rocker pl. szerethet egy Michael Jackson számot is, ha az egy jó dal, és attól egyáltalán nem lesz kevésbé rocker. Tehát a kérdésedre nem lehet általános választ adni, ki így, ki úgy.
2016. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Michael Jackson nagyobb rocker volt, mint ennek a két bandának akármelyik tagja.
2016. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy mind kettő együttes a Pop-Punk, Pop-rock műfajt képviseli...

A környezetemben minden punk és rocker utálja Őket.

Nekem nincs velük bajom, de nem is annyira ismerem...

Én Deep Purple és Pink Floyd (hard/progresszív rock) zenéket hallgatok főleg, meg klasszikus és film/videójáték zenéket egyébként.

2016. jan. 18. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Általában azok szoktak 'utálni' -utálat alatt pl a pózerezést értem - más együtteseket, akik ezzel akarják bizonyítani , hogy mekkora rockerek punkok , ezzel akarják saját hitelességüket növelni. Vagy szimplán túl sok szabadidejük van és unatkoznak :>

A paramore persze egy poprock együttes , csak vannak akik punknak gondolják , főleg azok akik nem sokat tudnak erről a műfajról , de ennek nem az együttes az oka.

2016. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyrészt, hard rockot, metált és metál coret hallgatok, de egyik bandával sincs különösebben bajom, sőt a Panic! At The Disco-t kifejezetten szeretem.
2016. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nagy rocker és metál szerető vagyok ( főleg Guns N' Roses, AC/DC, Nirvana, Iron Maiden, Venom, stb ) de ettől függetlenül a Panic! At the Disco-t is nagyon szeretem. :) A Paramore-ról már hallottam, de be kell vallanom, sohasem hallgattam meg egy számukat sem.

Szóval attól függetlenül, hogy amúgy ízig-vérig rock és metál kedvelő vagyok, sikerül becsúsznia pár más műfajú előadónak is a sorba :) mintaként még; ugyanúgy szeretem Jason Walker, Lukas Graham, Hozier, s pl a Panic! At the Disco számait is hallgatni, általában a kedélyállapotomtól függ a dolog. ( bár Guns N' Roses-en bármikor tudok nevetni, sírni, vagy elmélázni is, ők túl nagy favorit - bár új számaikat ( mióta feloszlottak ) nem hallgatom )

2016. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!