Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bérczesi Robin szerintetek...

Bérczesi Robin szerintetek hagytak maradandó nyomot a drogok?

Figyelt kérdés

Ha összevetem a 2011 előtt készült interjúit a mostaniakkal, amelyek a designer drogos mélyrepülése után készültek, azt veszem észre, hogy eléggé szétcsúszott.

Kevésbé összeszedett, néha nehezebben fejezi ki magát, dekoncentráltabb...

A kérdés nem bántás vagy provokáció akar lenni, személy szerint nagyon szeretem Robit és nagyon értékes embernek tartom, de létezik, hogy a designer drogok 2-3 év alatt annyira szétcseszik az embert, ahogy a klasszikus drogok akár 15 év alatt sem?



2016. márc. 2. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

"Bérczesi Robin szerintetek hagytak maradandó nyomot a drogok?"

Elég ránézni.

2016. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ránézésre semmi extra, az amfetamin származékok és más pörgetők mellett jóval soványabb volt, de ez a drogok mellékhatása. Azóta nyilván többet is eszik, hízott (arcra is), ennyi látszik ránézésre.
2016. márc. 2. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg úgy tűnik, de végignéztem a Szelfi c. műsornak azt a részét amikor ő volt (Undorító név egy ilyen műsornak csak azért néztem mert érdekelt mi van Robival) és abból meg lehet tudni hogy ő mindig is feszült volt, éppen ezért is kezdte el ezeket a szereket használni. Most már vagy 2 éve tiszta és még új neki ez a dolog és próbálja felfedezni így magát. Én nagyon örülök hogy "jobban van" és várom is a következő Hiperkarma albumot (ami talán még az éven megjelenik és azt már a tiszta időszakában írta kb. 1 év alatt.).
2016. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szegénykém skizofrén, tehát igen biztos hagyta hiszen nem véletlen, hanem a hangok és az ocd miatt kezdett drogozni.
2019. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ő egy hatalmas csapdában van szegény.

Egyszer összeszámolta, 23 féle hang van a fejében..és azt írta,egyre több a gonosz hang.. 😞.

Ha drogozik,nem hallja őket,de szétcseszi magát.

Ha nem drogozik, akkor állandóan a hangokkal küzd. Még koncerten is éneklés közben.

Azért az már nagyon durva.


Szerintem a legtöbb ember ilyen állapotban már valahol kikökötözve feküdne egy bentlakásos intézményben.


Ez van,el kell fogadni, ő beteg. 5 éves kora óta súlyos ocd-s és paranoid skizofréniás.


Ezt a 2019es könyvében szépen leírja. Valamint a Hétköznapi zenész című Petőfi tv által készített műsorban beszél az ocd-ről (kényszerbetegség). Fenn van a youtube-on.


Szóval a drog okozta esetleges károsodás az ő legkisebb baja.


Szerintem (és ugye ezt a kommentet 2023-ban írom) mivel már áttörnek neki a hangok koncerten is,éneklés közben, örülhetünk,hogy egyáltalán még alkot.


Nem tudom,olvassa-e valaki még ezt a hozzászólást. De azért leírtam.

2023. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!