Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van a Nightwishnek olyan...

Van a Nightwishnek olyan száma amit lehangolás nélkül el tudnék gitározni?

Figyelt kérdés

A tremolo-s hurláb miatt nem tudok D-be hangolni.

Lehetőleg híresebb, viszonylag új szám, amiről elképzelhető hogy van cover vagy tab



2016. márc. 8. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem..Miért ne tudnád lehangolni tremoló miatt?
2016. márc. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is tremolós gitárom van és egyáltalán nem akadályoz semmiben hogy nem fix húrlábas,kezdő vagyok de egész jól elvagyok egy nem kezdő kategóriás tremolós gitárral
2016. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy a idat a belső rugó túlzottan lehúzza, így mélyen vannak a húrok, a mély pedig érintkezik az also pickuppal is ráadásul.
2016. márc. 9. 17:44
 4/7 anonim ***** válasza:
állítsd be mert ez így nem túl jó,és nem is egészséges a gitárnak.Milyen márka és típus?
2016. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Cort x6 gitárom van. Gondolom, hogy nem tesz jót neki, vissza is hangoltam.
2016. márc. 9. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:

na igen cort...egyrészt azért is nem x1 et vettem mert sokan panaszkodtak pont erre hogy nem tartja jól a hangolást,amúgy jó gitár és az ilyen műfajokhoz ez egy tökéletes gitár nekem végül ibanezre esett a választás,jól tartja a hangolást a tremoló is jó bár ha nem cseszteted nem fog elállítódni,az én gitáromnak jó minőségű tremolója van viszont a középső single hangszedő kicsit zavaró néha pengetésnél.De egy ilyen x6-al is lehet rendesen nyomni nightwisht,iron maident,ensiferumot és mindenfajta metált :))

amúgy ha nagyon zavar ez ékeld ki a tremolót :D csak vicc de tényleg megoldás ez is de én nem gyaláznám meg így a gitárom

2016. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát azért kiékelni csaknem szeretném :D Viszont más megoldás egyáltalán van a lehangolásra? Gondolom ha átállíttatnám valaki hozzáértővel akkor megoldaná nekem, viszont egyrészt túl vidéken lakom, messze lenne, másrészt max néha játszanék nightwisht, vagy amihez le kéne hangolni, így a többi nem menne :D
2016. márc. 9. 22:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!