Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Olyan oldal van vagy hogy...

Szamagi kérdése:

Olyan oldal van vagy hogy írjam be ha K-popos Idolokat szeretnék nézni magyar felirattal, az életük levideózását, ilyen tv show-ban szereplést meg ilyenbe amiket a rajongóknak csinálnak. Így az összes idol érdekelne?

Figyelt kérdés

2016. márc. 19. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
"magyar felirattal" - tartok tőle ilyen nincs
2016. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Youtubon már néztem párat csak nincs sok és össze vissza is vannak sajna:/
2016. márc. 19. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezeket le kell vadászni, nincs egy oldal amin csak ezek vannak.

Ajánlom a youtube-ot meg az indavideot, esetleg a dailymotiont, de ott kevésbé valószínű a magyar felirat.

2016. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hunsub - ezt kell a tv show után írni.
2016. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom hun sub-ot szoktam irni csak olyan össze vissza vannak meg rendszertelenek, azt hittem hogy van ilyen külön oldal rá de ha nincs az nagy kár, azért köszönöm mindenkinek!:)
2016. márc. 21. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában minden kpop bandával foglalkozó oldalnak van youtube csatornája.Pl nekünk B.A.P Hungary a csatornánk neve és ott minden rendszerezve van lejátszási listába. Meg ha kíváncsi vagy egy bandára beírod h xy hunsub :) Egy oldal elkezdte gyűjteni a fordításokat, belinkelem majd
2016. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hu koszonom szepen az tokjo, igen eddig is ha valamelyik banda erdekelt ugy irtam be csal ugye elég ossze vissza voltak meg rendszertelenul is es pl egy ket hunsub videora csak veletlenul talaltam ra amit nem akkor adott ki amikor beírtam Hof hunsub hanem egy anime eloztest nenztem es ott volt alatta szoval ja.(az ekezetek hianyaert bocsi csak telorol vagyok) hu azt nagyon megkoszonnem ha belinkelned <3
2016. márc. 26. 14:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez volt az az oldal, de nekem nem hozza be :/

[link]

Pedig el kezdték rendszerezni , nem tudom mi lett velük

2016. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!