Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen egyedül...

Szerintetek milyen egyedül menni fesztiválra? Esetleg valaki aki egyedül jön vagy lehet csatlakozni hozzá megy szigetre vagy balaton soundra? Barátnőm visszamondta hogy jön és nem akarok egyedül menni

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 20:09
1 2
 1/18 gnoomage ***** válasza:
55%

Nem tudom milyen a sziget vagy a sound, így csak rock fesztiválokról tudok írni, így nem biztos hogy mindenhol így van, hallottam hogy a szigeten/soundon szoktak balhézni...


Én mindig egy kb min 10 fős csoporttal mentem, ami néha 20-30 vagy több főre nőtt, és ez a folyamatos társaság, vagyis akikkel kb minden percen minimum 20 méteres körzetben voltam... Ritkán kerültem el egyedül, de nálunk akármit csináltam, mindig tudtam beszélgetni valakivel... Még tök ismeretlen srácok vizipipázni is hívtak... Itt kortól, nemtől függetlenül elvoltam egyedül is...


Ha a jegyek már megvannak, akkor hajrá, próba szerencse... Ha még nem vetted meg, gondold át megéri e neked az, hogy lehet egyedül fogod végigtölteni, bár ez függ attól, mennyire ismerkedsz jól...

2016. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm választ :) igen a jegyek megvannak már és olyan fellépők jönnek akiket semmiképp nem szeretnék kihagyni csak tartok tőle, hogy unalmas lesz társaság nélkül
2016. márc. 20. 20:38
 3/18 anonim válasza:
Én úgy döntöttem, hogy nem fogok másokra várni és elmegyek, ha egyedül, hát egyedül. De örülök a társaságnak. :D
2016. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) igen én is így vagyok vele de azért jobb lenne nem egyedül
2016. márc. 20. 20:46
 5/18 anonim ***** válasza:
Tavaly egyedül mentem, az az előtti két évben pedig a neten kerestem társaságot. Egyedül nem az igazi. Főleg nap közben. Koncertek közben még csak-csak el táncikál egyedül az ember, de nappal egyedül a Balaton parton nem túl szórakoztató. Meg ha fáradt vagy az esti party idején, nincs aki átlendítsen rajta, könnyebben beesel az ágyadba. A bérletem már meg van az idei Soundra, társaságom még nincs...
2016. márc. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
én is mennékszívesen a soundra csak nincs kivel :Pbarátaim nem ilyen nagy fesztiválarcok..ha gondolod irj :)
2016. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. márc. 21. 19:43
 8/18 anonim válasza:
Nekem.sincs tarsasagom..vagy is lenne de ismerosom hezital allandoan,hogy jon meg nem jon..vegul ugy dontottem,hogy csinaljon amit akar..Szóval.ha van kedved én mennek veled. 20\L
2016. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Balaton sound a celpont..elozo voltam :)
2016. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ írtam priviben :)
2016. márc. 23. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!