Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a jó a death metalban?

Mi a jó a death metalban?

Figyelt kérdés
Mert én szeretem nagyon a metált, de ezek a hörgések, mélysikítások, vagy hogy nevezik őket, nekem nagyon nem tetszenek. Ti mit láttok benne, mint death metálosok?

#death metal #szerintetek milyen
2016. márc. 31. 19:41
1 2
 1/12 Hash Jar Tempo válasza:
100%
A hörgés funkciója csupán annyi szerintem, hogy brutálisabbá teszi a hangzást:D Nem mindenkinek való ez a stílus:)
2016. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
73%

Én nem vagyok death metálos (annyira) szoktam 1-2 számot hallgatni én is inkább a metált és a rock-ot hallgatok és azoknak az egyéb műfajait de kérdésedre válaszolva.


1) Amikor ideges vagyok nekem ez valahogy levezeti a feszültséget.

2) nem mindegyik olyan rossz sőt kifejezetten jó amiben van egy kis "ének is" pl:asking alexandria prophecy

3) egyes emberek inkább egy ilyen koncertre mennek mint egy Kis Grófóra

2016. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. márc. 31. 21:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Death Metal az egyetlen amiben hőrgés van csak ott másfajta screamet használnak és azért szeretik mert brutális hangzása és szövege van :)
2016. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tom Benko ***** válasza:
100%
Feldob, megnyugtat, kellemes. Nem tudom igazából, még sosem gondolkodtam el rajta, egyszerűen jól esik hallgatni.
2016. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pl. engem idegesít, nem tudom (:
2016. ápr. 1. 20:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Régen én se szerettem a hörgést meg ezt a tempót,ma a kedvencem de van igényes,van brutál,eszeveszett tempójú,lágyabb hangzású.De ahogy írták tényleg megnyugtat akkor szerettem meg igazán mikor szerelmi bánatom volt elterili a fifyelmet a szakítás utáni fájdalomtól ahogy azóta bármi rossz kedv van mindig segít.A black metált is megszerettem úgy ahogy bár az tényleg extrém depis helyzetben esik jól :D
2016. ápr. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hörgés illik hozzá :D képzelj el egy death metalt tiszta vokállal, sztem nem hangzana olyan jól. Persze van olyan death metal is, amiben van tiszta is, ahol általában jól összeillik mind2. Pl itt ez egy elég jó párosítás: https://www.youtube.com/watch?v=9POjWjnthOY
2016. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Háát nem tudom, az utóbbi sem győzött meg.
2016. ápr. 2. 13:08
 10/12 Tom Benko ***** válasza:
100%
Ha zavar, ne hallgasd.
2016. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!