Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Euróvízió 2016. (? )

Euróvízió 2016. (? )

Figyelt kérdés

Szerintetek ki fog nyerni?


Youtube toppok szerint:


Rank Country Total Points 12p 10p


1 France 3760 100 x 73 x

2 Russia 3707 94 x 89 x

3 Spain 3696 95 x 71 x

4 Hungary 2779 58 x 52 x

5 Australia 2544 29 x 46 x


A francia és a spanyol dal élőben nem egy nagy durranás szerintem, a francia énekes nagyon hamis, a spanyol csaj meg nyávog. De mivel egy "Amir Haddad" nevű a francia,ezért ő fog nyerni,mert tudjuk.. Pedig az orosz és a magyar dal sokkal jobb.



2016. ápr. 9. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem ezek közül az orosz tetszik ill. talán az ausztrál.

A magyar dal top 10-es, esetleg a top 5-ös.

Az idei felhozatalból nekem a személyes kedvencem a ciprusi és a német dal.

2016. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nekem az orosz dal a kedvencem, bár ehhez hozzátartozik, hogy nagyon régóta követem Sergey pályafutását, így azért egy adag elfogultság is jelen van :) Nyerni nem fog, mert orosz. Ez így hülyén hangzik, de aki látta az elmúlt két Eurovíziót, az láthatta, hogy kifütyülték az oroszokat. Emiatt túl nagy falat lenne Oroszországba vinni a következő versenyt. Egyébként ez szomorú, hogy vannak emberek, akik nem tudnak különbséget tenni, nem fogják fel, hogy nem az orosz versenyző tehet arról, ami az országukban van...tökmindegy.

Szeretem a francia dalt is, de nyerni biztos nem fog. Én "fekete ló" győzelemre számítok idén. Általában bejönnek a megérzéseim, Eurovíziót meg 10 éve nézek, szóval :)

2016. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ki az a fekete ló?:D Ismerem az egész mezőnyt,de nem rémlik ilyen
2016. ápr. 16. 15:47
 4/9 A kérdező kommentje:
Jah,már értem. :D Szerintem Máltára gondolsz. :) Vagy Horváto.-ra
2016. ápr. 16. 15:52
 5/9 anonim válasza:

Horvátország esélyes, bár én nagyon nem szeretem azt a dalt.

Még Lengyelországra gondoltam. Kiráz a hideg az énekestől, és a daltól is, de nagyon sokan szeretik, ahogy elnézem a nemzetközi fórumokat, oldalakat...

2016. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenhol az orosz, vagy a francia indulót tartják a legesélyesebbnek. Azt, hogy Oroszország nem fog nyerni "tudjuk miért", azt butaságnak tartom, tavaly is csak épphogy csúsztak le az első helyről. Bár szerintem túlértékelt mindkét szám. Vagy csak nem az ízlésem.

Szerintem Freddie jó esetben top 5 lesz, nyerést nem jósolok neki, de ne legyen igazam, nekem tetszik a száma. :)

A spanyoloknál mindig azt veszem észre, hogy előtte hypeolják, de a fesztiválon nem kerülnek olyan előre.

Az ausztrált is sokan szeretik, de szerintem idén se fog nyerni.

Ami számomra furcsa, hogy a horvát lányt mennyien szeretik, nekem sérti a fülem a hangja.

Akik nekem tetszenek egyelőre, az Izrael, Ciprus, és Románia, de kétlem, hogy bármelyik is nagyon elöl végezne.

Nem szabad elfelejteni, hogy a színpadkép és előadás is rengeteget számít, ezért is nehéz sokszor előre megmondani a helyezéseket. Pl tavaly az albán versenyzőről előtte mindenhol azt olvastam, hogy hogy imádják, de élőben elég gyenge volt. Conchita meg fordítva, szerintem a Rise like a Phoenix videóklippje alapján nem sokan jósoltak neki győzelmet.

2016. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

#6 - azért Conchita nem a dala miatt nyert, szerintem ezen nincs mit ragozni.

Oroszország győzelme esetén bőven lennének visszalépő országok, nem beszélve arról, hogyan reagálnának a rajongók. (az ugye köztudott, hogy az Eurovízió az egyik legnagyobb "ünnepe" a melegeknek) Ezt az EBU nem fogja megkockáztatni. Igen, nem véletlenül csúsztak le az első helyről tavaly. A köztudottan liberális és elfogadó Svédországban "jobb helye" van jelenleg a versenynek, mint Oroszországban. Politika az egész.

Előre sajnálom emiatt Sergey Lazarevet, mert amúgy megérdemelné a győzelmet. Arról nem tehet, hogy orosz.

2016. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon tavaly a finneknek kellett volna nyerni, ha minden azon múlna, hogy azt mutassuk, hogy mennyire elfogadóak vagyunk. Conchita száma pedig nagyon hatásos volt. Én továbbra sem hiszem, hogy ha az oroszokra szavaznának a legtöbben, akkor úgy manipulálnák, hogy mégse ők nyerjenek. Aztán az igazságot úgyse tudjuk meg soha.
2016. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Norvég, holland, olasz, francia, magyar és orosz dalok tetszenek.
2016. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!