Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Budapesti Papp László sport...

A Budapesti Papp László sport arénában a 111-es szektorból milyen a rálátás a színpadra? És az akusztika?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nincs a legközelebb a színpadhoz,de esetleg távcsővel szerintem megoldható. Azért gondoltam a 111-es szektorra mert az szembe van a színpaddal és azt hallottam hogy az akusztika is elég jó ott,de a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok. Elég magas is vagyok 175 cm szóval szerintem látnék. Szerintetek? Valaki aki ült már ott írna véleményeket? Esetleg más jó helyet ajánlanátok? Hasznos válaszokat köszönöm!

2016. ápr. 19. 21:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy ár arányban sem olyan rossz! 15 évesen beengednének egyedül?
2016. ápr. 19. 21:39
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen koncertre mész? :)
2016. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Onnan tuti, hogy látnál, bár kicsit messze van. A hangok meg mindenhonnan tökéletesek :)
2016. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen kicsit messze van avval tisztában vagyok,de viszont van kivetítő és távcsővel egész jó lehet! :) Esetleg ha már voltál koncerten más helyeket tudsz ajánlani? :)
2016. ápr. 19. 22:09
 5/12 A kérdező kommentje:
Szívesen fogadok más hasznos választ!:)
2016. ápr. 20. 06:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Ülőhelyek közül szerintem jobban járnál 118 vagy a 119 szektorral.Árban általában ugyanannyi, de onnan jobban látsz. Én leginkább a nem kiemelt állóhelyet ajánlanám (tapasztalatból), de ha mindenképp ülőhelyet szeretnél akkor jobb az a 2 amit írtam.Ott nem kell távcső sem. ;)
2016. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És a kivetítőről még annyit,hogy nem minden koncerten van ám...egyszer én is pofára estem a kivetítővel...és azon nem is látni be az egész színpadot,csak részleteket, szerintem ne arra alapozz!!
2016. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utána nézek a 118,119-es szektornak! Nehéz pont jót kifogni!:/ Valaki azt mondja jó, valaki azt, hogy nem! Én még sosem voltam tehát annyira nem ragaszkodom a 111-eshez,csak az tűnt a legjobbnak,pont szembe a színpaddal!:)
2016. ápr. 20. 19:42
 9/12 A kérdező kommentje:
Ment a zöld!;)
2016. ápr. 20. 19:43
 10/12 A kérdező kommentje:

Válaszokat még szívesen fogadok! :)

És köszönöm az eddigi NAGYON hasznos válaszokat!! :D

2016. ápr. 20. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!