Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenéből mennyire lehet megélni?

Zenéből mennyire lehet megélni?

Figyelt kérdés
15 évesen eljött az életemben a pályaválasztás, de jelenleg úgy érzem, hogy a zene az, amiben tényleg jó lehetnék, egyszerüen nem hiszem, hogy másban igazán nagy sikereket érnék el. Mennyire érdemes zenésznek lenni, esetleg belinkelem nektek a kommentok közé amit én készitettem, de még nem hangszereltem, csak egy midi minőségü alap van, amit kottaszerkesztővel csináltam.

2016. máj. 2. 20:14
1 2
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
A NES korszakban nagy sikered lett volna:)
2016. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Magyarországon semennyire. Ha ilyen téren akarsz továbbtanulni akkor érdemes külföldre menni.
2016. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Hát, ez kb. olyan, mintha egy guminőt kiállítanál a sarokra.
2016. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyük el a kedvét.

Annyi, hogy legalább egy hangszeren tudj játszani meg tudj kottát írni-olvasni.

Még akkor is, ah dj vagy egyéb akarsz lenni.

2016. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
15 évesen én több hangszeren játszottam, ontottam magamból a dalokat aztán mégsem tudnék csak a zenéből megélni. Ehhez képest te sehol nem vagy szóval jobb ha nem ezen a pályán gondolkodsz hanem első körben olyanon amiből majd meg tudsz élni, ez a zenélés (már ha ezt lehet annak nevezni) meg jobb ha megmarad hobbinak.
2016. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mert te biztos Romance de Amour szintű darabokat irtál, én meg technot mi?

Tényleg nagyon tehetséges lehetsz azzal a 40 százalékban hasznos válaszadásoddal.

2016. máj. 4. 17:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha veszekedésen kívül mást is szeretnél, akkor ne állj le kötekedni.

Nem hiszem, hogy zenéből Magyarországon jól meg lehetne élni, ahhoz vagy tényleg nagy tehetség és sok munka, és/vagy egy nagy adag szerencse kell. Ilyen jellegű zenéből.

És ezt nem sértésként mondom, nem is rossz ez a midimötál :)

2016. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sokat gyakorlok egyébként.
2016. máj. 4. 19:51
 10/12 Mojjo ***** válasza:

@7: A Romance de Amour amúgy bár rendkívül fülbemászó és remekül elő lehet adni, egy igencsak egyszerű kis darab. Ha valaki tényleg zenét akar szerezni, akkor a "Romance de Amour szintű darabokat irtál" nem dícséret, hanem inkább sértés neki :)

Csak FYI így offban.

2016. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!