Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem lehetne több...

Csak szerintem lehetne több Operettszínházas CD illetve DVD?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek ?

Én például egy Ghost, Elfújta a szél vagy Fame CD/DVD-t szívesen vennék :)



2016. máj. 20. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!


Egyet értek!

Szerintem ezt úgy lenne jó megoldaniuk,hogy a már nem játszott darabokból jelenjen meg film. A zenei CD-t pedig már a premiertől is forgalomba lehetne hozni. Az Abigélnél is működik,hogy árulják a CD-t,és még műsoron van a musical.

Nekem amúgy egy Én és a kisöcsém,vagy egy Szép nyári nap DVD dobogtatná meg a szívemet. :D

2016. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Jó akkor nem vagyok egyedül :D

Meg az is jó lenne ha minden szereposztásnál lenne DVD illetve CD .

Pl a Rómeó és Júliát nagyon megnézném Vágó Dettivel (ő mostanában nagyon ritkán játssza )

2016. máj. 21. 18:05
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ismét valami,amiben egyet értünk. Nem lenne hátrány,ha lehetne válogatni a színész paletták között,hogy mindenki meglelje a számára legmegfelelőbbet. Bár,sajnos ez a kívánságunk szerintem sosem (Vagy egy nagyon távoli jövőben) fog teljesülni,mivel kevésbé költséghatékony ugye.


A Rómeó és Júlia DVD-hez annyit fűznék hozzá,hogy 6 ezer azért nem kis összeg érte.De hát ami jó,azt meg kell fizetni. :)

2016. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen egyetértek. Főleg azért mert 300 km-re lakom Pesttől. Pont azért mert messze lakom ezért egy darabot általában csak 1-szer szoktam megnézni, de viszont előadás után meg teljesen az van bennem hogy ezt még többször megszeretném nézni, ez a dal nagyon tetszett ezt megakarom hallgatni újra.
2016. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Örülök hogy ennyien egyetértenek :D

Igen pl: én sem vagyok pesti és nagyon nehéz feljutni főleg a darabok időpontja miatt, mert nekem a suli miatt a 3 túl korán van, a hét pedig a buszok miatt túl későn .

Egyébként imádom az egész színházat és ha veszek jegyet tűkön ülve várom mikor mehetek végre :D

Ti milyen darabokat láttatok eddig ? :)

2016. máj. 21. 23:33
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Eddig a színházban 2 darabot tekintettem meg:

- Én és a kisöcsém (Simon Panna,Dolhai)

- Sybill (2x)(Fischl,Dolhai és Fischl,Barkóczi)


Youtube-ról pedig:

- Abigél (Vágó Zsuzsi)

- Szép nyári nap (Vágó Zsuzsi,Szabó Dávid)


Természetesen az utóbbi 2 tervben van rendes színházi keretek közt is.

2016. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az Én és a kisöcsém milyen ?

Nagyon szeretném megnézni egyszer :D

2016. máj. 23. 15:27
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó lett. Jól bele tudták mosni a mai poénokat. Bár,számomra az okos telefonnal való "szelfizés" már erőltettet volt. De ettől függetlenül is 10/10 nálam a darab. :) Remélem lesz alkalmam majd Dórával is látni. :)
2016. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Drukkolok hozzá :D
2016. máj. 23. 20:09
 10/17 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! :)
2016. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!