Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyek legjobb...

Szerintetek melyek legjobb ár-értékű arányú elektromos gitárok, és basszus gitárok?

Figyelt kérdés
Kb. 100 ezer Ft-os árban gondolkodva, lehet használt is, aktív-passzív.

#zene #metál #gitár #basszusgitár #elektromos gitárok
2016. máj. 26. 17:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt: műfajt tekintve: Black, Death, Goth Metal-t játszanék.
2016. máj. 26. 18:00
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem ibanez grg 270-em van 100 ezres gitár,elég zúzós hangja van,de például egy jackson js32-vel is jól jársz ha ilyet szeretnél játszani persze van még sok féle,szerintem érdemes ezen a két márkán belül nézegetni,esetleg még bc rich,cort de nekem annyira nem jönnek be
2016. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezekre a stílusokra egy felhúrozott seprűnyél is tökéletes.
2016. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elsőnek!

Kedves 2., ezen műfajok eléggé kifinomult technikát igényelnek,az egy dolog,h a legtöbb ember csak a zajt és a hörgést hallja,de a maga módján igenis igényes,és összetett műfajokról van szó. Bár,ezt Úgyis csak azok értik,akik szeretik/játsszák ezeket.

2016. máj. 26. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kb 20 éves rich nj warlockom, 100-ért vettem használtan, de híd pu-ot kicseréltem benne seymour ahb3-ra, így most teljesen meg vagyok vele elégedve, sok drága gitárt odaver a nyaka, és most már a hangja is. Jackson js32t-m van még, 260 euro volt újan, utólag megérte persze, de használtan ennyiért belefuthatsz ilyen leharcolt sarkú rx10D-be pl ami ugye tremolós.. Schecter revenger 6 fr amivel régebben sokáig szemeztem, de nem vettem meg, mert drága volt (130 ha jól emlékszem, de eleve seymour duncan designed pu-okkal volt szerelve, jó vétel lett volna)
2016. szept. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!