Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fent van-e valahol interneten...

Fent van-e valahol interneten a "Linda and the Greeines" című kiváló angol nyelvkönyvben leírt "My country is called Greenieland" kezdetű dal? Google keresőben nem találtam.

Figyelt kérdés
Nem dalszöveg érdekel, hanem a hallható, elénekelt változat.

2016. júl. 4. 11:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Linda and the Greenies. Elírtam a könyv címét.
2016. júl. 4. 11:41
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

nem egészen 5 mp keresés után:

https://www.youtube.com/watch?v=C9H1FYABrQI


azért angoltanárként remélem, hogy ezt a könyvet csak ironikusan nevezted "kiválónak" :)

2016. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy 5 hét után végre jött egy válasz. :) Még soha nem tartott ilyen sokáig! Köszönöm a linket, ezt kerestem. :) Több választ már nem fogadok, megoldódott a probléma. Amúgy a könyv tényleg csak ironikusan kiváló, bár annak idején nem volt rossz tanulni belőle, mert nagyon vidám (csak a tanárnő nem volt a legjobb, örültünk, amikor 2 év után elment szülni).
2016. aug. 8. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!