Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Halott Pénz nevű együttesnek...

A Halott Pénz nevű együttesnek vannak értelmes számai, vagy csak nyálas, szerelmes zsargonokat löknek?

Figyelt kérdés
Rájuk kerestem a youtube-on, de már csak a dalcímek is elegek voltak ahhoz, hogy ne kérjek belőlük.
2016. júl. 13. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Mocsok az összes daluk.
2016. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem te is tudod a választ. :D
2016. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
NEm igazán bírom én se őket, mármint itthon nem hallgatom, viszont nem rég voltam egy koncertjükön, és ott k**va jók voltak, nem mellesleg sok jó csaj jár a koncertjeikre :D
2016. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ezek igen válaszok.

Köszönöm.

2016. júl. 14. 11:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem
2016. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5: Miért vagy olyan számuk, ami nem arról szól, hogy "jaj de kanos vagy erre a csajra", vagy "jaj de szomorú vagyok"?
2016. júl. 17. 16:20
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Jaj de kanos vagyok erre a lányra: Ez max a Feneked a gyengém vagy a Hello lányok lehet, de ezek sem szerint.

A többi mind szép szerelmes számok.

A jaj de szomorú vagyok, megint több számot lehet ide bekategorizálni, de azt hiszem csak úgy, mint a legtöbb előadó dalát is.

Ugye a Halott Pénznek eddig 4 lemeze jelent meg, az első kettő, amikor Dávid még csak egyedül volt, majd az utolsó kettő, már Márkkal és a zenekarral kiegészülve.

A Fejjel lefelé és a Fogyasztás előtt felrázandó, ami az én két személyes kedvencem, azokon nem hiszem, hogy találsz ilyen számokat, hisz nem egészen szerelmes számok voltak. Jaj de szomorú dalokat lehet, hisz mint Dávid sokszor nyilatkozta, vörös hajjal, fehér bőrrel és 190 cm magasan elég önbizalomhiányos volt, ami ki is jön a szövegeken.

A zenekarral megjelent albumok, a Szólj anyunak, hogy a városban vagyok és az Ülni,örülni,megőrülni lemezeken már olyan dalok vannak, amiket szerintem te az alábbi két kategóriába soroltál be, én mégis úgy gondolom, hogy ez nem ilyen egyszerű, hisz nagyon szép szövegeket írnak, szerintem nincs is tele sablonnal, de az biztos, hogy már egy kicsit poposabb vonalt követnek, mint az elinduláskor.

Az is biztos, hogy sok tinilány rajong értük az elmúlt években, és felkapottak is lettek, aminek egyrészt én, mint egy olyan lány, aki 2010 óta hallgatja őket, örülök is meg nem is, de mindegy is, nem lényeg.

Egyébként, egy kérdés. Én nagyon sok zenét hallgatok, de nekem is van, ami nem ínyemre való, még sem írok ki ilyen kérdéseket, youtube kommentek, és nem szidom, kritizálom őket. Ez miért jó? Persze, aláírom, nem tetszhet mindenkinek a Halott Pénz zenéje, nem is kell, de ettől kicsit megnyugvásra leltél, hogy ezt a kérdést feltetted, beskatulyáztad a számaikat? Nem sértésként tényleg, tőlem ez valóban távol áll, csak érdekel a véleménye valakinek most már, hogy ez miért jó.:)

2016. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Viszont én nem vagyok lány. Így az ilyenektől csak hányni tudok.
2016. júl. 17. 17:26
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha ennyi jött le neked, és ez a kérdésemre a válaszod, akkor köszönöm:)
2016. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!