Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen volt a John Newman...

Milyen volt a John Newman koncert? Nem tudtam elmenni.

Figyelt kérdés

Élveztétek? A hangulat milyen volt?

A youtube-videók sajnos nem adják meg a feelinget (természetesen nem)..:(



2016. aug. 16. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon jó volt. Én nem vagyok akkora John Newman-fan, csak pár számát ismerem, de iszonyú jó volt a hangulat. Nagyon jól énekelt, és végig pörgött, táncolt és látványosan élvezte az egész koncertet, úgyhogy a lelkesedés hamar átragadt a közönségre is, ahogy a hihetetlen energiája is (még a betegsége ellenére is). A vége felé, mikor viszonylag csend volt, az egész közönség elkezdte magától zengeni a Love me againt, Newman meg csak állt meghatódva a színpadon.

Szerintem az egyik legjobb koncert volt a Szigeten (egész héten kint voltam), pedig eredetileg nem is akartam rá elmenni... Ha majd megint eljön hozzánk, szerintem mindenképp nézz ki te is, megéri! :)

2016. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A kérdés hogy mikor jön legközelebb..Tavaly is volt azt hiszem két fesztiválon is, Szigeten és Strandon is. Remélem azért benéz majd hozzánk valamikor :/

Jó olvasni amiket írnak, vagy jó hallani amiket mondanak, nagyon sajnálom hogy nem jutottam el..

2016. aug. 17. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!