Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem értem a mai zenét, hogy...

Nem értem a mai zenét, hogy miért jobb a Rihanna és a Justin Bieber a Metallicánál meg az Iron Maidennél?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy a youtube-on egy JB videón 1 milliárd megtekintés van de a Metallicán csoda ha eléri valamelyik az 50 milliót.


De ha a tehetség szempontjából nézzük akkor is így van. Pl: A mai sztárok nem tudnak zenét szerezni. Csak a producerekre hagyatkoznak, vagy nem koncerteznek vagy ha igen akkor az 1 óra playback aztán csókolom! A

Metallica magyar idő szerint ma hajnalban nyomott le egy 2,5 órás koncertet, amiben debütált az új albumról az első dal. Érdemes megnézni, hogy az 50+ dobosuk mit csinál a Hardwired c. dalban. De ez senkit nem érdekel. Az izgat mindenkit, hogy egy huszonéves (bocsánat aki szereti), de antitálentum kornyikál minden féle zagyvaságot. Ezt a világon bárki megtudja csinálni aki egy kicsit is tud ènekelni.



2016. aug. 21. 15:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
Mert többségben vannak a pop imádó tinik mint a metalt meg ilyeneket hallgatók :D ilyen az ízlésük
2016. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%

Azért népszerűbb, mert a legtöbb Justin Bieber fan még erősen kiskorú és fogalmuk nincs a múlt század nagy előadóiról (tisztelet a kivételnek), akik nem feldolgozásokat csináltak más zenékből, hanem saját zenéket gyártottak, amiknek mondanivalójuk volt. Meg persze nem egy laptop volt a hangszerük.

Nos, ezekből a gyerekekből születik az a rengeteg megtekintés világszerte, mert nyilván nekik nem a most 54 éves Axl Rose lesz a "szerelmük" hanem a huszonakárhány éves Justin. Meg Rihanna lesz a példakép, aki kivételesen csodás koncertet adott a Sziget fesztiválon is.

2016. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Senki nem mondta, hogy jobb :D Justin Bieber korban és aktualitásban közelebb áll ahhoz a korosztályhoz, ami minden nap a gép előtt ül, ennyi :D
2016. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudják hogy mi a zene. Ennyi.
2016. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
83%
A legszörnyebb pedig az én meglátásom szerint az, hogy ciki ha valaki normális zenét hallgat. Itt van pl a húgom (13 éves). Szerintem 10 éves koráig normális zenéket hallgatott mert azokat hallotta a szüleinktől és tőlem. Emlékszem a Dream Theater meg a Metallica volt a kedvence. De most, hogy iskolát váltott és elkezdett egy csapatsportot űzni ezeket a mai összehányt slágerzenéket hallgatja és ha megemlítem hogy milyen fsza kijött egy új Metallica szám akkor arra úgy reagál hogy "fú biztos olyan szar mint a többi". És ezt nem csak nála tapasztalom. Amúgy sokaknak az a kifogása, hogy a Metallica túl kemény nekik. Én megértem ha nekik túl heavy meg ilyenek de akkor miért nen hallgat igényes zenét? Aminek van mondanivalója és van benne munka, szépen meg van írva... Ezt magyarázza meg valaki nekem! Én 15 vagyok
2016. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Teljesen egyetértek veletek. Legszívesebben az összes korombelihez odamennék ês azt a számot 100 as hangerőn tenném be amit most éppen hallgatok ( Motörhead- King of Kings ) :)
2016. aug. 21. 22:22
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
A Beatles is jó. Arra már senki se mondhatja hogy túl kemény neki.
2016. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

attól hogy más műfaj is van a világon, nem csak a rock lehet jó, eltérőek az emberek ízlései


bár hozzáteszem én is rühellem az ilyen mai divatszámokat, de a rockot se szeretem, viszont elfogadom hogy van akinek az a műfaj tetszik

2016. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

Nem mindenki csak a metalt szereti, mivel az csak egy stílus a több százból.

Régen én is szerettem a metalt, rockot, de már egy ideje nem tud lenyügözni, persze-persze azért vannak olyan számok amiket meghallgat az ember 1-2x de kb. ennyiben ki is merül.

A metal nagyon kevés fiatalt tud megfogni, inkább a pop, rnb megy még mindig.


Nem tudom ki írta, de Rihanna Szigetes fellépése nem volt olyan pocsék mint ahogy ahogy a hülye média lehozza mindenhol, simán csak szenzációt akarnak...


Attól, mert szerinted csak kornyikálnak, az még nem jelenti azt, hogy tényleg így van. Nagyon sok előadónak van szép hangja és sok esetben saját maguk is írják a számokat. Rihannát is hallottam már élőben énekelni és neki is csodás hangja van.

2016. aug. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit elfogult vagy, kérdező, a műfajokkal kapcsolatban. Én a többi régi, színvonalas előadót is megemlítettem volna, nem csak a saját kedvenceimet. Nem csak a régi metal jobb bíbernél, hanem a régi klasszikus rock, hard rock, glam rock, poprock, és a pop is. És még sok más műfaj.


Imádom a 70es és a 80as éveket, de azért ne felejtsük el, ma sem csak bíberekből meg rihannákból áll a világ.


Ők például simán megállták volna a helyüket az általunk kedvelt időszakban is:

[link]

[link]

[link]

[link]


De hogy lásd, hogy a kis helyesbítésem mellett egyetértek veled, itt van pár kedvencem :)

[link]

[link]

[link]

[link]


(azért itt is vannak különböző színvonalak...khm...Kiss...nem is tudom, miért szeretem őket, amikor kb egyik se tud énekelni :'D Na jó, azért ez túlzás, de na.)

2016. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!