Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 8 órakor kezdődő koncertre, a...

8 órakor kezdődő koncertre, a Papp László sportarénába, mennyivel előtte érdemes kimenni, ha első sorban szeretnék állni?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!
2016. szept. 1. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
nagy rajongók már hajnal óta ott állnak. Menj oda most és még talán lesz valahol közelebb helyed
2016. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha-ha...
2016. szept. 1. 12:40
 3/7 Papi Gonzales ***** válasza:
amikor akarsz aztán előremész
2016. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vicces, rendes koncerteken van hogy ott is alszanak előtte a fanatikusok, hogy biztosan jó helyük legyen.
2016. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint, a koncert holnap lesz, ezért éreztem kicsit erősnek, hogy már 2 nappal előtte oda menjen valaki, de ezt nem tudhattad, mert nem írtam, mikor lesz, úgyhogy, bocsi. Köszi azért!
2016. szept. 1. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor holnap reggel. Én tényleg nem viccből és szekálásból írtam. Fesztiválokon jellemző a színpad előtt alvás. Pl volton Slayerhez már délelőtt oda mentek. Pedig volt pár óra a koncertig.


Első voltam

2016. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszi. :)
2016. szept. 2. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!