Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Viván melyik klip volt ez ma?...

Viván melyik klip volt ez ma? A Rihanna -Don't stop the music előtt.

Figyelt kérdés
Egy nagypapi nyal benne egy epres fagyit, talán el is ejti vagy leesik a gombóc, van benne egy idegesítő napszemüveges hölgy feltűzött szőke hajjal, akinek piros legyezője is van, és talán vízen úszó fotelben ül, de az nem biztos, van benne két kiscsaj egyik málnának, másik szedernek öltözve. Van benne két hosszúhajú, talán raszta is, sötétbőrű pasas, akik gyorsan táncolnak és baromi jól, és egy kedves arcú világosbarna bajuszos, és világosbarna hajú pasi, talán ő lehet az énekes, ő egy fotelben ül; meg van még benne két nő , akiknek ilyen fagyiszerűen van megcsinálva a hajuk, ők táncolnak valamit talán. Egy üzletben ment lenémított tv-n, amikor kiírták a címét, arról lemaradtam, nem tudom, hogy a végén is kiírták-e, szerintem nem. A Tv sarkában pump it up felirat volt.

2016. szept. 12. 18:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a sötétbőrű hapekok asszem, egyik sötétkék és fényes öltönyben táncol, a másik pedig ugyanaz csak pirosban. És az valami hip-hop jellegű lehet, ilyen pattogós jellegű tánc.
2016. szept. 12. 18:17
 2/5 A kérdező kommentje:
És a hölgynek ilyen körnapszemüvege van, hogy két kör.
2016. szept. 12. 18:17
 3/5 A kérdező kommentje:
És a nagypapi mögött parkol egy kocsi, úgy rémlik, és a két táncoló hapek ők oldalnézetből vannak mutatva.
2016. szept. 12. 18:23
 4/5 anonim válasza:
Intoxicated
2016. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez az, ment a zöld!:)
2016. okt. 5. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!