Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti a Strawberry Fields Forever...

Ti a Strawberry Fields Forever, a Penny Lane és az Only a Northern Song című dalokat hová illesztenétek be a Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band című Beatles albumon?

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 22:43
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
100%
Sehová. Nem illenek bele semmilyen formában.
2016. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eredetileg egy albumra készültek, csak a Penny Lane és a Strawberry Fields Forever végül kislemezen jelent meg. Az Only a Northern Song viszont csupán azért nem szerepelt rajta, mert Lennon és McCartney szerint a Within You Without You jobban sikerült.
2016. nov. 13. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor hallgattam ezt az albumot, egyszerűen elvarázsolt, ahogy a dalaik egymásba fonódtak. Bevallom, volt bennem egy kis fű, és életem egyik legjobb zenei élménye volt, mikor végighallgattam az albumukat.


Emiatt az élmény miatt nem tudom más dalukat bebiggyeszteni, nekem az az etalon.

2016. nov. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tom Benko ***** válasza:
100%
Tudom, hogy oda készültek, de akkor sem érzem beleillőnek.
2016. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
A Strawberry fields forewe John Lennon búcsúja/siratódala a halott Paul McCartney-től. A másik 2 még közösen készült.
2017. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Konteós vagy?
2017. dec. 8. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!