Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok mondani ilyen műfajba...

Tudnátok mondani ilyen műfajban tevékenykedő előadókat? Ugyanebben a műfajban zenéket tudtok mondani?


2016. nov. 24. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Tiestohoz hasonlót?
2016. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen ! Zeneileg hasonló mint a 2 youtube videóban ! Bejönnek ezek a zenék pedig az elektronikus zenék nem a kedvenceim na ,de ezek iszony bejönnek.
2016. nov. 24. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Tiesto inkább ilyen live szetteket csinál, és nem lehet tökéletesen behatárolni ezt a műfajt, ilyen party techno. De David Guetta, és Martin Garrix is hasonlókat alkot.
2016. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kezdetnek szerintem ilyeneket írj be YouTubeba, hogy EDM mix, house mix, meg ilyenek, és amik tetszenek, keress rá az előadókra, amik nekem house műfajban bejönnek: Oliver Heldens, KyGo, Jack Ü, Martin Garrix, Steve Aoki, Jay Hardway, Major Lazer, DJ Snake, DVBBS, KSHMR, Axwell & Ingrosso, Avicii, Fedde le Grand, Robin Schulz, Timmy Trumpet, Firebeatz, Showtek, Martin Solveig...

Nyilván nem mindegyiknek az összes száma jó, van akitől csak 1-2-t ismerek egyáltalán, de house műfajban ezeket ismerem kb és hallgatom. Hallgass bele, és döntsd el. :)

2016. nov. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Belehallgattam a fent említett előadók munkáiból. Hát egyik sem éreztette velem azt amit Tiesto alkot. Akkor neki valami no name munkái vannak. Akkor ezért nem találtam hozzá hasonló zenéket.
2016. nov. 25. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Tiestonak no name munkái vannak? OMG
2016. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te sem tudtad megmondani őket akkor most mit mondjak rá ??????? Ha tudsz jobb fogalmazást az ő munkáira akkor hajrá:)
2016. nov. 26. 12:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit nem tudtunk megmondani? Attól, hogy neked ebben a műfajban Tiesto tetszik csak, arról nem mi tehetünk. A felsoroltak akiket én is és a másik írt, azok mind hasonló stílusban alkotnak...
2016. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!