Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Leírná valaki ezt az egész Killakikitt-AKPH és odupla "viszályt"? Tudom hogy régen volt, de engem nagyon érdekel

Hogy kezdődött, mi történt Február 4.-én (amit sok helyen említenek) hogy ért véget stb stb..

Keress kérdéseket hasonló témákban: Killakikitt, Újonc P., Akkezdet Phiai

2016. dec. 11. 14:05  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Killakikitt-től "lassú" számok?
Melyik az a szám aminek a klippjében egy nagyon kifestett arcú fiú és egy lány szerepel akik a klipp végén egymásra találnak és a csaj letörli a pasinak a festéket az arcáról?...
Egy Killakikitt zene számot keresek, valaki tud segíteni?
Mi annak a zenének a címe amiben a csávó egész végig reppel/beszél?
Vélemény? Sokadik szövegem már és a rimekről szeretnék véleményt kérni illetve a tartalomról? Esetleg ha valakinek van kedve egy featre üzenetben irjon és megadom az fb elérhetőségem?
Melyik az a szám, amikor két embert követ kb. egész életén át?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!