Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki hallgat undergroundot?

Valaki hallgat undergroundot?

Figyelt kérdés

nem a magyar szarokra gondolok hanem a chris travis, xavier wulf, suicideboy$ xxxtentacion féle underground zenékre. hallgatok még vaportrapet, astari, rare lucinda soul csatornán lévőket. szoktam csinálni csak így hobbiból ilyen zenéket, beateket

várom a válaszokat, jó lenne ilyenről beszélgetni hátha van valaki aki nem a 80as években él még



#Amerika #angol #rap #amerikai #Underground #Bones #trap #suicideboy #xavier wulf #chris travis
2017. jan. 2. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szoktam, de nem ilyet, hanem az igazi underground-ot. Pl.: Jedi Mind Tricks, Army of the Pharaohs, Reef the lost Cauze, Celph Titled, Apathy, King Syze, Doap Nixon, Vinnie Paz, Jus Allah, Outerspace, Chief Kamachi, Crypt the Warchild, Demoz, Planetary stb., stb...
2017. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
amiket felsoroltál azokhoz hasonlót csak evil pimpet hallgatok, a stílus is fontos nekem
2017. jan. 2. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
XXXTENTACION-t igen, bad vibes forever!
2017. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sippinlean válasza:

Bones, xavier, lil pump, smokepurpp, fat nick, pouya, $$, Xxxtentacion (#FreeX), chris travis, lil peep, ghostemane, smug mang napi szinten porog.

Nezz ra Face-en a Trap Hungary-re;)

2017. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
örülök hogy látok jó embereket !!!!!!!
2017. márc. 1. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:
lil pump xDDD
2017. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LaDame válasza:

Lil peep örök kedvenc😍

Suicideboys, xxxtentacion-t is imádom.


Meg én még bexey-t is néha lil miatt.

2018. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Benkő máté válasza:
Suicideboys, Ghostemane, killstation... De leginkább $UIC$DEBOY$. Imádom őket.
2020. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!