Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek, hogyan tudnék...

Szerintetek, hogyan tudnék pénzt keresni saját zenével?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti, de érdekel hogy gogyan lehet (instrumentális rock) zenével pénzt keresni az interneten?

Hogy lehet feltenni Itunes-ra, Spotifyra (stb)?

Kell hozzá feltétlenűl kiadó, ha csak digitálisan létezne?


Szerintetek, hogy lehetne népszerűsíteni?


Előre is köszi!



2017. jan. 23. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
leginkább sehogy...
2017. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Lehet pénzt keresni zenével, pl. youtubeon is! Pl. a How to Play easy csatornát magyar srác csinálja: https://www.youtube.com/channel/UCawd48FyxVFWSLT4l3zdRVA és ugyan ráment 1-2 éve, de már van belőle bevétele. Népszerűsítés:ha tudnám 1-2 mondatban, gazdag lennék:) AHány műfaj, annyi megoldása lehet a sikernek!
2017. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
1-es te nagyon buta vagy amúgy én is a youtube-ot választanám, szeretem az instrumentális zenéket esetleg privátba küldhetnél is
2017. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

előző voltam nézd meg https://www.youtube.com/channel/UCkFQazrtOcf6f6q9lPSF0KQ

ezt a srácot aki max 17 éves és már egy csomó pénzt keresett saját zenéivel a youtube-on nézettséggel és élő adásokkal de a színvonala a számainak is nagyon magas

2017. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
.
2017. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!