Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ki képviselje...

Szerintetek ki képviselje Magyarországot az Eurovízión 2017-ben?

Figyelt kérdés

Nekem a 8 döntős közül Závodi+Berkes Olivér a kedvencem, az ő dalukat szerintem nagyon szeretnék kint.

Leander Kills nem rossz dal, de nem egészen értem, hogy mit keres ott.

Kállay sem rossz, de sokkal jobb dalokkal indult már.

Tóth Gabi dala jó, de valahogy tőle nem hiteles.



2017. febr. 12. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Tóth Gabi, de nekem nagyon tetszik Pápai Joci dala is, továbbá Muri Enikő akusztikus dala is.
2017. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Leander Kills a legérdekesebb ebben a műsorban. Magasan jobb mint a többi.Aki kicsit is ért hozzà az tudja, làtja, hallja .

A legtöbb pl az àltalad említett is, nagyon unalmas szerintem. Tóth Gabinak jó hangja van az tény de valahogy nem érint meg amit csinàl, bàr nem elsősorban nekem kell hogy bejöjjön.Kint simàn tud érvényesülni egy ilyen műsorban. Pàpai Joci pl êrdekes de kevés lesz oda.

2017. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem *
2017. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Leander Kills vagy Tóth Gabi, ők a legjobbak szerintem.
2017. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a Leandert ennyire szeretik, nem tudom, nekem nem jön be, és azt se tudom elképzelni, hogy ez kint az elődöntőből bejutna a döntőbe, de kitudja, igazából sok olyan magyar volt akit felhypeoltak, aztán utolsók lettünk.
2017. febr. 14. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!