Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen akusztikus JUMBO...

Milyen akusztikus JUMBO gitárok vannak?

Figyelt kérdés

Hamarosan vásárolnék egy akusztikus gitárt, és nagyon tetszik a "jumbo" testforma, érdekelne, hogy szerintetek milyet érdemes nézni.


Ár ilyen max 150 ezer magasságában.



2017. febr. 19. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az EJ-200-as Epi nem rossz.
2017. febr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mojjo ***** válasza:

Látogass el annyi hangszerüzletbe, amennyibe csak tudsz, és próbáld végig a kínálatot, az a legbiztosabb. Mindenesetre, ha engem kérdezel, akkor Dowina. Egyértelműen. Ebben az árkategóriában aligha kapsz jobbat, vagy akár csak közelítőleg ilyen jót.

[link]

2017. febr. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mindkettőtöknek, az EJ-200-as Epi nem rossz, azt már néztem én is, igaz az ára kicsit borsos.


A Dowináról még nem sokat hallottam, utána nézek.


Még egyszer köszi! :)

2017. febr. 21. 20:55
 4/4 Mojjo ***** válasza:

@3: ha ilyen egész pofás összeget szánsz gitárra, én a helyedben kitekintenék mindenképpen a neves gyártók kínában, lelketlen munkával készülő tömegcikkeinek halmai mögül, és valami egyedibbet választanék, amire ráadásul még oda is figyelnek a gyártás során.


Egy kis olvasnivaló a Dowináról (bár nem konkrétan az általam linkelt gitárról):

[link]

2017. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!