Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Arra lennek kivancsi hogy...

Arra lennek kivancsi hogy kerulhetek be az RTM-be? Tobbi lent (az ekezet nelkuli irasert bocsi, de telefonrol csak igy tudok)

Figyelt kérdés

Na szoval eleg jol rappelek es hallottam hogy Mr.Busta szokott fiatal tehetsegekkel foglalkozni. Valahogy fel szeretnem hivmi magamra a figyelmet, hogy bekeruljek az RTM-be.

Mi a velemenyetek errol?

Szerintetek lehetseges?



2017. febr. 20. 21:07
 1/4 anonim válasza:
35%

azt se tudtam mi az az RTM meg a mr BUsta is uktaként van meg nekem és valami rapperként van elkönyvelve nálam, a rap kimerűl nálam EMinem pár számánál :D

HÁt ha jó vagy benne, és úgy érzed ezzel is akarsz foglalkozni, akkor tégy egy próbát.

Szerintem lehetséges, én is megtanultam olyan dolgokat idővel amikre azt mondtam nem fogom tudni, szóval csak hajrá.

2017. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt.

Tovabbiakban arra is kivancsi lennek hogy szerintetek milyen modon kerulhetek be?

2017. febr. 20. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Küldj neki demót kommentba vagy az rtm facebookjara privátban, ha egyiket se akarod akkor küldheted shawnak is
2017. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyald fel a hajad, gyengébbeknek keménykedjél, tetoválás needed, az erkölcsödet dobd el a francba
2017. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!