Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meghalt a rock and roll...

Meghalt a rock and roll királya, Chuck Berry. Szerettétek a zenéjét?

Figyelt kérdés

2017. márc. 19. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben. Volt pár száma, amit zenei ízléstől függetlenül alapműveltség ismerni, de azon túl számomra értékesebb volt a korai munkásságának a zeneiparra gyakorolt hatása, mintsem a konkrét munkássága.
2017. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem a zenéit főleg a memphis tennessee-t :)
2017. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkoromban Beatles-rajongóként a Live at the BBC kazettát hallgatva döbbentem rá, hogy a rengeteg jó szám, amit nem ismertem a studiólemezekről, valójában Chuck Berry feldolgozás. A dalai egyértelműen a rock and roll klasszikusai, és a rockzenét meghatározó nagyhatású előadók mind tőle tanultak.
2017. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem.
2017. ápr. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az egyes véleményét. Én is inkább azért tisztelem, hogy az ő nyomán (is) indult el ez az egész.
2017. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!