Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki bejutott már a Metallic...

Valaki bejutott már a Metallica honlapjára, hogy jegyet vegyen?

Figyelt kérdés
Másfél órája szerverhibát ad, valakinek sikerült bejutni? Vagy felesleges most egy napig próbálkozni? Csak kíváncsiságból kérdezem.

2017. márc. 21. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
A Metallica honlapján simán ment viszont a ticket pronal nem. A fizetést nem engedte maestro kártyával. Azt az információt kaptam levélben, hogy éjfél felé megoldják, de 4-kor már egy db jegy sem volt. Ha tették is félre péntekre nem sok lehet már.
2017. márc. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Én bejutottam, délután 3 körül sikerült a ticketpron simán megvenni, nem is volt fennakadás. De ja, elfogytak utána nem sokkal a presale jegyek, állítólag péntekre van még azért.
2017. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem csak 24-én kezdődik az árusítás??? :O :O
2017. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Metclub tagok vehettek jegyet már tegnap. Péntekre még lesznek jegyek, ez korlátozott volt.
2017. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Itt mindenki metclubos?? :O
2017. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én kb. két óra próbálkozás után bejutottam. Csak a kód miatt kellett, mert előző nap lekértem, csak nem mentettem el sehova.


Biztos, hogy a presale jegyek száma != összes eladandó jegyek száma. Múltkor 40 ezren voltak, még ha el is tudnának adni ennyi jegyet pár óra alatt presale-ként, akkor sem engednék. Szabályoznák, adnának neki egy maximumot. Ha tippelnem kéne, 10 %-ot mondanék. De nem is ez a fontos, hanem hogy ne aggódjatok, biztos, hogy maradt még bőven jegy... Mondjuk a jó ülőhelyeket már valószínűleg megvették.

2017. márc. 22. 22:13
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Ha tudtam volna előre, hogy ez a metclub csak egy szimpla regisztráció, akkor én is ráugrok egy presale jegyre.

Remélem azért maradtak még jobb helyek is péntekre.

2017. márc. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Állójegyek vannak azt tudom, a legjobb ülők elfogytak. Én se tudtam amúgy, hogy ingyenes, csak gondoltam ránézek, mennyi a regisztráció, mert ha nem sok, akkor megéri a jegyért. Akkor láttam, hogy ingyen van.
2017. márc. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A stadion eleve csak 12000 férőhely. Szerintem nem sok maradt holnapra. Én láttam hogy telnek be a helyek kedden, elképesztő vilt. Résen kell lenni holnap.
2017. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Remélem azért a fele megmaradt és lesz még esely.
2017. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!