Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek hova érdemes...

Szerintetek hova érdemes menni? Aréna vagy hotel?

Figyelt kérdés
Jövő vasárnap amikor Tini jön a városba, szeretnék vele talizni (vagy legalább megpróbálni) és nem tudom, hogy az arénához menjünk inkább vagy a Buddha Hotelhez. Szerintetek? Na meg délelőtt vagy inkább koradélután? SEGÍTSETEK

2017. márc. 23. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%

Ha akkora rajongó lennél, akkor vettél volna jegyet, mint én meg ahogy minden más normális ember. Remélem a tavaly előtti Violetta LIVE-on jelen voltál, ha nem, akkor az nagyon gáz. Mi már októberben megvettük a jegyet. Te meg csücsüljél otthon és sírdogálj, amíg én Tinivel leszek egy légkörben és éneklem vele a dalait. Biztos jó érzés a tudat, hogy amikor minden Violetta/Tini rajongó bulizik a kedvencével te otthon nézed a Szulejmánt!? Maradj otthon a fenekeden és szégyeld magad erősen!!!! Na puszika.


17/fiú

2017. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

neked amúgy mi bajod van? Semmi közöd ahhoz, hogy miért nem tudtunk jegyet venni és miért nem megyek a koncertre jézusom XDDDD Egy normális kérdést tettem fel, te meg jöttél az agyzsibbasztó baromságaiddal, nem hiszem el:D Remélem amúgy drágám, a Tinivel egy légkörben töltött időtől azért felnősz:)

Tudod egyáltalán nem vagy több attól, hogy neked van lehetőséged menni míg másoknak nincs:)

Na puszika

2017. márc. 27. 19:48
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

Akkor most meséljek neked... Hogy találkoztam tavaly előtt az összes szereplővel... Meg arról, hogy milyen csodás dolog ez az egész?! De neked fogalmad sincs!!! Ha nem voltál Violetta LIVE-on meg erre a koncertre se jössz én nem tudom miféle ,,rajongó" (vagy minek is nevezzelek) vagy te?! Azon se lepődnék meg ha a sorozatnak nem láttad az összes epizódját. Mondjuk 240/150-et. Még sokat is mondtam. Jézusom ki vagy te? 😅 Azt hiszed Tini kíváncsi az ilyen kis hulladékokra, akik a koncertjére se mennek el?! Letojom, hogy miért nem vettetek jegyet! Én ha halálos beteg lennék se hagynák ki egyetlen ilyen koncertet se! Ha kell, hónapokig nem ennék se én se a családom de a koncertet ki nem hagyom!!! És még ti mondjátok magatokat rajongónak? 😅 hehehe szánalom... Chhhh..

Na csók


17/fiú

2017. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

URAMISTEN ANNYIRA JÓ NEKED WÁÁÁ TE VAGY A LEGNAGYOBB RAJONGÓ A FÖLDÖN ÉS GONDOLOM EZT TINI IS TUDJA AMÚGY!!!!

Csak annyit tudok mondani, hogy gratulálok. tudod én soha nem lehetek akkora rajongó mint te:( én csak egy hulladék vagyoK:( és csak most tudtam meg... megyek is inkább elásom magam.-. amúgy most komolyan, ne ítélkezz már, ha ezt se tudod mi a szituXDD és tényleg, valóban tiszteletre méltó, hogy bármit feláldoznál egy koncertjegylért:) Ezt szeretted volna nem? Hogy gratuláljak.. Akkor most leakadhatsz rólam, köszke. Most vagy nem vagy 17, vagy annyi vagy csaképp leragadtál az ovis viselkednésednél...

NAHJOXDDD

na puszicsókölelés

2017. márc. 28. 19:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kell elhinni, hogy 17 éves vagyok! Ahogy azt sem, hogy Tinista boy... 😏
2017. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Na hogy legyen válasz a kérdésedre...😂

Én először a hotelhez megyek jó korán,mert tudom hogy előtte próbálnak szóval én olyan 13.00 körül ott leszek a hotelnél..

Utána csekkolom, hátha kirak egy képet ahogy a Parlament előtt selfizik😀

Az Arénához(hogyha tényleg nincs jegyed) nem érdemes menni, mert az őrök nem engednek a bejárathoz se

Amúgy ott nem fogsz találkozni vele😕

ui:(Nem tudom hogy esetleg a repülőtéren megpróbálhatod)

2017. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na mi a helyzet kisszivem? Nézted a Szilejmant amig mi Tinivel tomboltunk?! 😅 jajj ne tudd meg hatalmas buli vooooolt 💓 de engem boldoggá tesz h te nem lehettel ott

Na puszikaaa


By 17/fiu

2017. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Jesszusom :D

Most keveredtem ide ehhez a kérdéshez és elnézve ezt a "17 éves fiút" elég szánalmas :D

17 évesen, fiú létedre? :D Gratulálni tudok csak :P

Ahhoz szerintem semmi közöd nincs hogy miért nem tudott menni a koncertre.

Nem tudhatod milyenek a családjában anyagiak, majd akkor pattogj itt ha magadnak kitudod fizetni..

2017. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Életem képzeld el h én fizettem... Na puszimuszi cicumicu 💓
2017. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
egy átlagos fiú valószínűleg így beszélne :D
2017. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!