Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen jó Animals, Led Zeppeli...

Milyen jó Animals, Led Zeppelin, Rolling Stones és Beatles számokat ismertek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A youtube tele van! Válogass!
2017. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én minden számukat ismerem, a diszkográfiájuk - mint minden együttes esetében - nyilvános. Az meg, hogy azon belül melyek a "jó" számok, már elég szubjektív kérdés, hallgasd meg a teljes diszkográfiát, aztán eldöntöd, neked melyikek tetszenek.
2017. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Animals: House of the Rising Sun

Led Zeppelin: Stairway to Heaven, Livin' Lovin', Rock 'n' Roll, Black Dog, Whole Lotta Love

Rolling Stones: Honky Tonk Woman, Paint It Black, Satisfaction, Brown Sugar, Jumping Jack Flash, Starfucker (Star Star)

Beatles: Hey Jude (valahogy nekem csak ez az egy számuk jön be)

2017. márc. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Beatles-nek minden száma jó:)


Nem a Hey Jude meg a Yesterday, Let It Be, Here Comes The Sun stb., rgo legismertebb számaik közül válogatva pár: Eleanor Rigby, I've Got a Feeling, Hey Bulldog, Michelle, Get Back ...hát ez most tényleg csak 1-2 a több százból. Csak felsoroltam párat ami először eszembe jutott, de egy olyat se tudtam volna mondani amit ne lenne érdemes meghallgatni.

2017. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Beatlestől a Hey Bulldog, a Back in the U.S.S.R. és a Glass Onion a kedvencem
2019. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak a Beatles dalokat ismerem.

Amik a legjobbak tőlük szerintem: Hey Jude, Please, Please Me, Love Me Do, A Hard Day's Night She Loves You, I Want To Hold Your Hand, és a Please Mr. Postman.

2020. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!