Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Zámbó Jimmyről?

Mi a véleményetek Zámbó Jimmyről?

Figyelt kérdés

2017. márc. 31. 07:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Falra mászom a zenéjétől.
2017. márc. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

én a klasszikustól a metálon át a hip-hopig mindent szeretek, még a popot is(Wham,Michael Jackson, hasonló kaliberek) de Jimmytől jó ha nem vérzik a fülem

A youtubeon megtalálható hardcore remixeket viszont elviselem:) annyira röhejes hogy az hihetetlen

2017. márc. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Az hogy meghalt.
2017. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Ki nem állhattam. Ha nem láttam. csak hallottam, mindig azt hittem, hogy egy nő énekel.
2017. márc. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
55%

Az, hogy olyan hangja volt, mint egy himringyónak, amikor

tökön rúgták. Hát ebből is látszik, hogy a hapsi nem volt

éppen a szívem csücske. Jó én hard rock-os, heavy/power/thrash metalos v-ok...

2017. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
85%
Kedvelem a zenéit mondjuk lehet jobban járt volna és talán jobban megkedvelteti magát az emberekkel ha inkább abba a jass-es stílusba énekel amit Amerikában vagy még pályafutása elején énekelt.
2017. ápr. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nagyon tehetséges ember volt, a zenéi kimondottan nekem sem tartoznak a kedvenceim közé, nem is gondolom, hogy kedvelni kellene ezt a mūfajt, sokkal inkább átérezni.

Sok érzelmet, igazságot visz a dalaiba.

Mint ember elsõre ridegnek tūnik, régebbi interjúkban látszódik, hogy eléggé mesterkélt, zárkózott a karaktere.

Ennek ellenére a színpadon mindig nagyot szól a hangja, egyediek a dalai, az elõadásmódja.

Mondhatja bárki rá, hogy flúgos volt, lelõtte magát, sokat képzelt stb, de ez nem igaz.

Anyukámnak sokáig a nagy kedvence volt, nem sokkal messzebb laktak tõlünk, volt szerencséje élõben beszélgetni vele.

Elmondása szerint, sokkal nyitottabb ember volt, mint ahogyan a tévében láthattuk, sokkal többet nevetett, nem volt elszállva magától.

Igaz kissé beszédhibás, amíg a dalaiban tisztán énekel, a beszéd közben eléggé hadar, furcsán fogalmaz.

Szerintem ettõl függetlenül okos ember volt, értelmes gondolatokkal.

Talán kissé titokzatos, ahogyan a halála is az volt, de akármi is történt, biztos vagyok benne, hogy egy óriási mūvésszel lett kevesebb a magyar zeneipar.

Sokan nagyképūnek tartották, būnözõnek, tehetségtelennek, de azt elfelejtették, hogy még volt olyan ember, aki mindféle design és giccs nélkül, nemes egyszerūséggel kiállt a színpadra és elènekelte ami érez..

Szerintem itt kezdõdik az, hogy valaki ÉNEKES!!!

2017. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Misi (Mis) becenév válasza:
63%
Ugyanolyan énekes mint a többi egy kicsit az a műfaj amit ő játszik , sokan nevetségesnek tartják de mondjuk én is rock metal-os vagyok 😺
2017. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
ha még élne,ma már a kutya nem lenne rá kiváncsi.-voltak jó dalai, most is a koncertje megy az M3-on.
2017. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Egy tehetség elpazarlásának érzem, amit csinált, persze nálunk elég volt ahhoz, hogy király legyen. Olyan, mint amikor Rúzsa Magdi a maga - szerintem - tök jó hangjával rádióbarát dalocskákat is felvesz.
2018. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!