Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van valami olyan meghatározó...

Van valami olyan meghatározó emléketek ami egy konkrét dalhoz köthető?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom azokat a sztorikat,amikor egy helyzethez,akár valakivel való megismerkedéshez vagy egy közös szokáshoz konkrétan köthető valamilyen dal,annak szövege stb. Esetleg nektek van ilyesmi történetetek amit szívesen megosztanátok? :)

2017. ápr. 7. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Republic- 67-es út : A legelső nagy szerelmemmel legelőször pettingeltünk és sose felejtem el,épp erre a zenére váltott a zenelejátszó. Amikor meghallom ezt a számot,mindig előjön bennem az az érzés,hogy abban a pillanatban milyen boldog voltam,és fiatal.


Margaret Island-nem voltál jó : Karácsony, szentestén eljött hozzám a jelenlegi párom. Akkor volt nálunk először,és ez a zene nagyon sokszor ment aznap este. Akkor történt meg köztünk az első szeretkezés.

Mikor meghallom ezt a zenét,eszembe jut,hogy akkor is milyen boldog voltam,kb úgy éreztem magam,mint egy szűz lány.


will.i.am, Britney Spears- Scream & Shout- erről (és még sok másról) egy olyan fiú jut eszembe,akibe nagyon szerelmes voltam,de soha nem jöttünk össze. Konkrét dolog nem kötődik a számhoz,de sokszor hallgattuk együtt. Ha gondolod privátban leírom neked,hogy mi jutott most eszembe.

2017. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm! Persze,ha megosztanád,szívesen olvasnám!
2017. ápr. 8. 11:54
 3/6 Higgany ***** válasza:

Az első szerelmem elhagyott 4 év után. Szégyen-nem szégyen egész délután sírtam meg ezt hallgattam.


[link]


Ennek már 6 éve, azóta boldog életet élek a feleségemmel és a kislányommal :)

25/f

2017. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy megosztottad itt és gratulálok a családodhoz! :)
2017. ápr. 8. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Hiperkarmát azóta nem tudok hallgatni, amióta megcsalt egy barátnőm egy koncertjükön a Sport szigeten.
2017. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ami veled történt...😔
2017. máj. 7. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!