Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Balkezes vagy jobbkezes gitár?

Balkezes vagy jobbkezes gitár?

Figyelt kérdés
Januárban kezdtem el gitározni. Jobbkezes gitárral , de amúgy én balkezes vagyok. A mai nap "hülyeségből" kipróbáltam a balkezes gitározást és kellemesebben éreztem magam és könyebb is volt lefogni a húrokat. Jó ötlet lenne átváltani balkezesre ? (A tanárom jobbkezes)

2017. ápr. 15. 16:27
 1/4 Gipsz Jakab24 ***** válasza:
Ha balkezessel jobb akkor válts arra. Ezt te tudod, hogy melyik áll jobban kézre.
2017. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mojjo ***** válasza:
Egyrészt ahogy az egyes írja, ha te úgy érzed, hogy kényelmesebb neked a balkezes, válts arra. Másrészt, ha komolyabb pengetőkéz technikát igénylő stílusokba akarsz a későbbiekben belemélyedni, akkor bizony hátráltató tényező lesz, hogy balkezesként jobbkezes gitáron játszol.
2017. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szólók írták, mindenképp válts át balkezesre, az előzőekben leírt okok miatt. Még annyit tennék hozzá, hogy egyik haverom ugyan így volt ő is átváltott és bevallása szerint sokkal jobb és könnyebb.

A tanár hogy milyen kezes szerintem nincs jelentősége. (bár ezt csak halkan jegyzem meg mert nincs tapasztalatom ilyen téren)

2017. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. ápr. 23. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!