Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » YouTube-ra a "MC Hammer - U...

YouTube-ra a "MC Hammer - U Can't Touch This" c. zene-videót 2009. február 24-én töltötték fel, de a csatorna, amire feltöltötték az 2010. január 17-én jött létre. Akkor most ez hogy is van? :O


#MC Hammer #u can't touch this
2017. máj. 1. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy MC Hammer-nek már azelőtt volt egy hivatalos YouTube csatornája, hogy a Vevo szolgáltatás létrejött volna (2009. dec. 9-én).

Teszem azt az volt a csatorna neve, hogy "MCHammerOfficial". Aztán, amikor az előadók elkezdtek Vevo-s fiókokat használni, idővel MC Hammer is létrehozott egyet 2010. jan. 17-én, úgy, hogy megbeszélték, hogy csak átnevezik a régi csatornáját, anélkül, hogy újra fel kéne töltenie a U Can't Touch This-t és lenullázni az addig "összegyűjtött" nézettséget.

2017. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ment a plusz. Akkor valószínűsíthető, hogy ez állhat a háttérben. A Vevo egyébként valami partnercég szerűség?
2017. okt. 11. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:

A VEVO három nagy zenekiadó által közösen létrehozott és birtokolt cég, egyebek mellett a YouTube videókban megjelenő reklámokkal keresnek pénzt és a profit egy részét az előadó kapja.

Állítólag azért éri meg egy előadónak csatlakozni hozzájuk mert aktívan reklámozzák a saját istállójukat (VEVO Lift), több pénzt lehet velük keresni mert a VEVO hosszabb és drágább reklámokkal dolgozik és mára már presztízsük is van.


[link]

[link]

2017. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!