Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gitárról? Gsfanatic.com/hu/hirdetes/139352/vision-xe600-metal

Figyelt kérdés

Szerintem jó lesz, ha metál zenét szeretnék játszani.

Bár még sosem hallottam erről a márkáról, + csak 52 ezer forintom van, és úgy szeretném, hogy a gitár+erősítő+pedál de szerintem a pedál nem jönne ki :(



2017. máj. 12. 12:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

NEM!!!

felejtsd el,főleg hogy tremolos,100 alatt ne igen akarj venni olyat főleg ne kezdőként (én a 3-szor drágább gitárom se bírtam beállítani viszont tartja a hangolást 1 évig is akár néhai hangolással) egy ilyen nagyon bajos főleg neked mint kezdő,pont most néztem szét ott és ha ügyes vagy alapabb gitárt már kapsz ilyen árban és egyszerűbb erősítőt de inkább arra gyűjts még ehhez legalább pár 10-est

2017. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

de nekem ehhez semmi erőm már, ez jól nézett ki, meg nem is olyan rossz, jó tudom, nem egy cort, de azért mégis, találtam róla neten videókat, és elég jó.

Akkor te mit ajánlasz 52 ért?

2017. máj. 12. 17:08
 3/34 anonim ***** válasza:
írtam volna nem akarlak lebeszélni róla de próbáld ki viszont meghallottam videóban ahogy szól maradok a felejtsd el-nél,egy ilyen gitárnál ezer gond lehet,ez zaj,az enyém is erőteljesen szól de messze jobb minőségben.Nézzél még gitárokat,a cort olcsó gitárjait felejtsd el szintén de az összes olcsót még ha márkás is,nálunk is van hangszerbolt nem tudom hova valósi vagy ott is biztos,én láttam itt beadott használtakat bc richet is,cortot és társait nem horror áron,én is gsfanaticon vettem és kicsit volt csak drágább mint a te limited és nagyon megérte.Nem szabad egyből ami megtetszik megvenni én is rengeteget kerestem,ha megvan mindenképp ki kell próbálni megfogni egyáltalán kényelmes e stb
2017. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Itt például nem hangzik rossznak :D

https://www.youtube.com/watch?v=NFYpjzw8W6o


ja és meg akartam kérdezni gyorsba, a powerstate.hu weboldal biztonságos? gitárt lehet ott is venni :D

2017. máj. 12. 18:45
 5/34 anonim ***** válasza:

pont ezt néztem ami alapján írtam hogy szar,de lehet más hiba is,te lehet nem tudod mik lehetnek a hibák egy gitáron de aki ért hozzá az igen

na ha alap hangolásban van a szám lejátszom az enyémmel hogy mi a különbség

tök mindegy honnan veszed azt a darabot ki kell próbálni,ha használt mindenképp de ha új akkor is csak van egy bolt ahol van olyan és ki lehet esetleg próbálni

2017. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Értem én, de nekem se időm, se pénzem drágább cuccokra.

Amúgy, most innen akarom megrendelni: [link]


olcsóbb, meg tetszik is az egész, és bocsi, ha nem értek hozzá, tényleg kezdő vagyok, fingom nincs mi az a tremolo, meg ilyenek. amúgy mi a vintage tremolo? ehhez van irva XD

na mind1, amúgy felpontozlak, meg mindenkit aki ír.

2017. máj. 12. 19:18
 7/34 anonim ***** válasza:
csak mélyíteni tudod a hangot,de használtan 30 ért akár újonnan 80 ezres gitárt is kaphatsz még mindig jobban megérné,jackson alap gitár használtan de akár egy cort x1 is jobb mint ez
2017. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Értem, akkor egy cort x1 után nézek.

Most olvasom, hogy igen, a cortot vagyis az x1-et keményebb metál zenére találták ki.

De akkor ez a vision xe600 nem szól metálosan?

Senkinek nincs ezzel a gitárral tapasztalata?

Mert ahogy rákeresek, egyszerűen alig találok róla videót, teljesen noname..

2017. máj. 12. 19:39
 9/34 A kérdező kommentje:

ez elég jól hangzik

[link]

2017. máj. 12. 19:41
 10/34 A kérdező kommentje:

De most ígysok oldalon olvastam, hogy a cort x1 sem mindenkinek tetszik, állítólag gyorsan elhangolódik, meg ilyenek.

Egy gyk-s komment:


"Az X1 elég gyengére sikerült gitár. Első elektromos gityóm egy X1 volt, de kb. 1 év után muszáj volt lecserélni. A nyakát lehetetlenség volt beállítani, a tremoló szörnyű volt... húrmagasságot 60 kilóméter magasra kellett rakni, különben csörgött-zörgött, hangolást nem nagyon tartotta... Még a kategórián belül is rossz szerintem. Ilyen árban inkább nézz Squiert, vagy Ibanezt... szerintem jobbak, vagy akár a Baltimore/Johnson gitárok sem annyira rosszak."

2017. máj. 12. 20:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!