Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zenében van az, hogy,...

Melyik zenében van az, hogy, , I got it, i got it, i got it''?

Figyelt kérdés

Keresek egy dalt 1 vagy másfél éve, amit sokat adtak a ClasS Fm-en, és férfi énekli, pop vagy enyhébb rock, szerintem régebbi, de nem biztos. A Hit Music Channele is volt, és anya is fölismerte az énekest. Lenyalt hajú srác volt, és kicsit furi hangja volt. A szöveg egy kis részlete maradt meg csak, az valahogy úgy hangzott, hogy ,,I got it, i got it, i got it''.

Elég ismert dal lehet, sokan felismerik szerintem majd. Aki hallgatta/hallgatja a Classot, az meg tuti felismeri.

Melyik dal lehet ez?



2017. máj. 21. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
George harrison: i got my mind set on you
2017. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, ez is jó, de nem ezt keresem.

Ott rövidebb a srác haja, és egész végig fekszik a klipben kicsit hasonlít Eminemre, de idősebbnek néz ki, pedig szerintem fiatalabb volt, amikor forgatta.

A klip ilyen szobában játszódik éjjel/este.

2017. máj. 29. 18:35
 3/3 A kérdező kommentje:
És elég sűrűn ment a Classon.
2017. jún. 12. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!