Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Mi annak a számnak a címe, ami a Virslipartiból?

Keresek egy zenét, ami szólt a Virsliparti című filmben a vége felé, amikor lázadtak az emberek ellen. Egy mély hangú férfi, akinek Nate Dogghoz hasonló van, bekiabál valami olyasmit az elején, hogy ,,What the fuck'', de baromira nem vagyok benne biztos, hogy azt mondja. Amúgy a bekiabálás után egy nő(?) elkezd énekelni. Elég régi szám, a rádiók sokat adták régebben, és szerettem is, csak már kiment a fejemből. A stílusát ha be kéne sorolni, akkor pop.

Olyanok írjanak, akik látták a Virslipartit, vagy felismerik a dalt, vagy van tippjük!

Keress kérdéseket hasonló témákban: zene, pop, Virsliparti, rádió, férfi, énekes

2017. máj. 22. 18:13  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Akkor szól, amikor a gyümik vonulnak harcba.

# 1/3Időpont 2017. jún. 12. 20:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az Emoji filmben is volt, meg a Charlie angyalaiban, meg egy reklámban is. És inkább olyan, mintha azt mondanák benne, hogy ,,Chihuahua''.

# 2/3Időpont 2017. aug. 13. 11:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megtalálta a barátnőm!

Wham-Wake Me Up Before You Go-Go

# 3/3Időpont 2017. szept. 20. 18:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi annak a számnak a címe, ahol, , dühösen'' szövegel az énekes?
Mi a címe annak a számnak, aminek ez a refrénje: sex for money?
Mi a számnak a címe ami ebben a videóban van?
Valaki le tudja írni nekem ennek a számnak a címét?
Mi lehet ennek a számnak a címe?
Mi ennek a számnak a címe? (Miénk a világ)

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!