Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hová tűnt több,2010 környékén...

Hová tűnt több,2010 környékén még igen népszerű énekesnő? Mi lett velük?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. ilyenekre mint: Lady Gaga, Kesha, Miley Cyrus, Katy Perry. 5-6 éve még hatalmas sztárok voltak, a csapból is az ő zenéik meg a csillogásuk folyt, mostanra meg az akkori népszerű énekesnők közül már talán csak Rihanna meg Selena Gomez maradt meg, de mintha ők is kezdenének eltűnni, vagy esetleg Shakira, de ő meg a latin vinnyogást nyomja már inkább. Az előbb említett 4 azonban már mintha el is tűnt volna. Ne nem mintha mind annyira hiányozna, Cyrust egyáltalán nem kedveltem, Katy Perry nélkül is elvagyok, Keshának is csak pár száma volt dögös, akit leginkább sajnálok az Gaga. Bár tudom hogy neki nemrég jött ki albuma, de mintha ennek ellenére már nem adnák a rádióban, nem olvasni róla sehol, mondhatni kiesett a gépezetből. Érte pl. nagy kár lenne, mert ezerszer több köze volt a jó zenéhez vagy akár csak a zenéhez, mint az azóta is futtatott borzalmaknak, mint pl. a bieber hülyegyerek, akinek se a zenéhez se a jó ízléshez nincs semmit közé, mégis nyomatják mindenhol. De a mai felhozatal egyébként is sokkal silányabb mint 6-7 évvel ezelőtt.

2017. máj. 27. 22:16
 1/9 Mojjo ***** válasza:
100%
Katy Perry-nek, meg Miley Cyrus-nak pont pár napja jött ki új száma. Lady Gaga is nyomja folyamatosan. Egyedül Kesha tűnt el az itteniek közül, szóval őszintén szólva fogalmam sincs, miről beszélsz. Szimplán csak te nem figyelsz eléggé a zenékre.
2017. máj. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Mi bajod van a latinnal??
2017. máj. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Shakirának pont tegnap előtt jelent meg új spanyol nyelvű albuma, ami 34 országban ért el első helyezést az itunes-on, köztük Magyarországon is. 2014-ben is angol nyelvű albuma is megjelent, a Rihanna-duett meg a brazil foci vb-hez írt dala elég sikeresek lettek.
2017. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Én azt hiszem értem a kérdés valódi mélységét. Valóban jogos a felvetés, ha onnan közelítjük meg, hogy ezek az énekesnők közel sem annyira "sikeresek" most, mint voltak korábban. Nyilván az idézőjel jogos, mert hatalmas gázsikat akasztanak le, kijönnek az újabb korongok, de a 2010 körüli sikerek megkopot fénye ragyog jelenleg. Rihanna évek óta kínlódik, mert slágert egyedül már képtelen összerántani (Jay-Z és Calvin Harris nélkül legalábbis). Nem is tudom mikor volt a legutóbbi nagy slágere, ami valóban jó volt és nem túlhype-olt trágya. Ugyanez a megállapítás igaz Lady Gagára, aki a filmszínészet óta mintha nem találná a dalszerző tollát. Ismétlem magam, sztárnak sztárok, sikeresek, de hol vannak egy Umbrella, Hot'n' Cold, Say it right, Telephone, Bad romance szinthez képest?!


Ezt egyébként lehet a zenei világ átrendeződésében, új stílusok megszületésében kell keresni. A legtöbb énekesnő ugyanis már vagy háttérbe vonult vokálozni, vagy erőlködik, hátha befut egy nagy siker. Szóval a kommentelőknek és a kérdést feltevőnek is igaza van.

A listát simán kibővíthetjük Kylie Minogue, Nelly Furtado, Beyonce nevével is. Énekelnek, zenélnek, milliókért lépnek fel, de közelmúlt dalaiból már nem élnének meg...

2017. jún. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Selenanak volt egy súlyos betegsége a neve Lupus. Ezért tűnt el annak idején, meghízott pánikrohamjai voltak.
2017. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kesha is előkerült, nem is akármilyen számmal.
2017. júl. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem az a baj,hogy a mai emberek inkább az ilyen ,,dzsium-dzsium" zenéket kedvelik,esetleg rappet. De ez csak az én véleményem
2017. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell aggódnod miattuk!:) Amúgy,hallgasd a neten nyugodtan, meg általában van kívánságműsor is a rádiókban
2017. szept. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 4. Válaszoló!

Beyoncé adta el 2016-ban a legtöbb lemezt a Lemonade című albumával, ezért nem értek egyet veled abban, hogy nem tudna megélni a mostani zenéiből. Ráadásul a Formation World Tour -on is elég szépen kaszált.

2017. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!