Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hány órával a koncert elott...

Hány órával a koncert elott kell odaerni hogy az elso sorban alhassak?

Figyelt kérdés
Penteken megyek a VOLT-ra,hogy megnezhessem a kedvenc bandam a Paramore koncertjet. Naguon szeretnek az elso sorban allni. Valakinek otlete hogy mennyivel elotte lenne erdemes a szinpadhoz menni?

2017. jún. 28. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármikor, ha utat tudsz magadnak törni. Ha pedig mulya vagy, úgyis kitúrnak, bármikor érkezel.
2017. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mojjo ***** válasza:
78%
Mondjuk szerintem nem nagyon lehet az első sorban aludni...
2017. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Bàr nem mindig a bambasàg tehet ròla.. 2 ève voltam Münchenben koncerten, 10 óràval előtte odaàlltunk a hely elè :D megjegyzem nem mi voltunk az elsők.. mire a koncert elkezdődött,kitùrtak a nem túl aprò nèmet lànyok.. ( a.magam 158cm-es 50kilòs valòmmal esèlyem nem volt). :'( Szòval csak kemèny legyèl, vagy ha te is kicsi vagy, vigyèl magaddal valami nagy erős pasit :D
2017. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na meglett az első sor? :D Mi Paramorenál és Linkin Parknál is 7 órával előtte álltunk be, hogy első sorban legyünk :D
2017. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen meglett szerencsére.:D Én ilyen 5-6 órát vártam, de teljesen megérte.^^
2017. júl. 2. 00:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobb vagy bal oldalt álltál? Ha jobb, akkor előttem állhattál és miattad is pont nem tudtam a korláthoz jutni :D :D
2017. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jobb oldalt
2017. júl. 4. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!