Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Komolyan igény van OwnMcKendry...

Komolyan igény van OwnMcKendry videóira?

Figyelt kérdés

Kiakad, hogy semmibe veszik Chester (Linkin Park) eddigi munkáját, majd simán lehülyézi Tiestot? Ez valami vicc? Ő is ugyanazt csinálja, mint akikre kiakadt, csak egy fokkal enyhébben. Saját maga paródiája ez a gyerek.

Nyilván a kiakadásának legfőbb oka, hogy trollkodtak az énekes halálával, de szépen elmondja, hogy nem kéne, mert sok mindent elért már a Linkin Park... (meg alapból sem). Közben meg ugyan ezt csinálja a '85 óta zenélő Tiestoval, aki lemezkiadót is alapított.

Ezelőtt se néztem, de most kiakadtam rajta, és nem is értem ki az aki kíváncsi az ilyen igénytelen videókra.



2017. júl. 22. 06:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Mit vagy ezen meglepődve, a felkapott magyar videósok úgy 90%-a egy nagy nulla.
2017. júl. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy is pont olyan mainstream retket gyárt, mint a népszerű videósok 95%-a. Bár gondolom pont ezért népszerű.
2017. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
74%
Nem tudom, de nekem nincs rá igényem.
2017. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Szánalmas a srác, aztán még a 12 éves lány rajongóinak próbálja beadni hogy ő ilyen senpaii gyerek, meg otaku :DDDD
2017. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Egy felnőttkisgyerek akinek nincs jobb dolga mint hogy kisgyerekeknek készítsen gameplay videókat, ha meg valaki elmondka az igaszságot, már uszítja az emberre a "kokonokijait".
2017. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
*elmondja
2017. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Úgy őszintén?

A magyar youtube-on az egyik, ha nem egy az egyben a legalja az a srác. Mindenki nagyon jól tudja, hogy azért lett befutott, mert csinálta a reakcióvideókat a 8-11 közötti lányokról-fiúkról melyekben nagyon csúnyán megalázta őket, és emberek százezrei szeme láttára égetett le gyerekeket, akiknek azóta pokollá vált az életük. Több szülő is feljelentéssel fenyegette miután gyermekeiket az egész iskolája kifigurázta és kinevették mivel látták ennek a bizonyos "ownmckendrynek" videóját amiben képes volt 23 évesen 11 éves kisgyerekeknek beszólni.

Szerintem elképesztő szánalmas, hogy valaki ebből komoly pénzeket, és hírnevet szerezzen.

23 évesen nem érzi a dolgok súlyát, nem veszi észre, hogy valakinek akár az egész életét tehette tönkre, valaki emiatt traumát is szenvedhetett...

Az pedig teljes mértékben elképesztő számomra, hogy valakik még ezek után nézik és a hihetetlen igénytelen videóit élvezik...

Ezért húzzák le a magyar Youtube-ot , ezért tart ott a színvonal ahol...

2017. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Nicky :3 válasza:
53%
Szerintem own-nek igaza van! Egy 10-12 éves kislánynak nem a sminkkel kell törődnie meg azzal h hogyan tud a legjobban felvágni h milyen jó élete van. Szánalmasnak tarom h egy kb.16 éves lány olyan videót tesz fel a youtube-ra h miket dobál a melleire és sorolhatnám. Én egy véleményen vagyot own-nel nem oda valók még hanem az iskolapadba és normálisan tanulni, elvégezni a feladatát. Az egyik videóban egy 11 éves kislánynak elhangzik a szájából h "MINT MINDEN NORMÁLIS LÁNY reggel megnézem a facebook-t, az instagrammot és persze a youtube csatornámat". (ez az első dolga mijor felkel) Ez szerintem nagyon gáz. Szóval én own-nel értek egyet,de lehet h néha egy kicsit túlzásba esik,de igaza van. Ez az én véleményem és ha nen tetszik akkor nyugodtan lehet utálni. Amiben igaza van, abban igaza van és kész!
2017. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Ja persze, és úgy kell tudtára adni a lánynak hogy mi a baj a viselkedésével hogy lejáratja százezer ember előtt.
2017. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Nekem maga Own valamennyire szimpatikus, bár a videó nagy részét én sem szeretem/nem nézem.
2017. júl. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!