Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ítelik el annyian pl....

Miért ítelik el annyian pl. Johnnyi Orlandot, Jacob Sartoriust?

Figyelt kérdés
Ez alatt Johnny Orlandora,Jacob Sartoriusra gondolok.Én nem hallgatok eggyiket se szóval rajongó se vagyok(a barátnőm pl.Szereti Johnnyi Orlandot)de mért kell egyből páwának titulálni,utálni valakit úgy hogy nem ismerjük?(A zenéjeik már más kérdés)Értelmes válaszokat légyszíves!

2017. júl. 27. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Nézz rá a képeikre! A páwának titulálás amúgy is a külső alapján történik, nem kell hozzá ismerni személyesen senkit.
2017. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert van kb 12 éves és úgy néz ki mint egy rossz b**zi
2017. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Hol lenne már rossz buzl jezus
2017. aug. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádom Johnny-t!!
2018. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
70%
Igazából egyáltalán (én személyszerint) nem a külsejük alapján ítélem el őket,mert szerintem minden kisfiú így néz ki manapság,szóval egyáltalán nem tartom melegnek őket. Amiért valójában utálom őket,(és a legszívesebben,ha szembe jönnének velem az utcán leütném őket esküszöm😂) az az lenne,hogy szinte minden közösségi oldalon fent vannak és olyan tartalmakat posztolnak magukról,amik nem a korukhoz méltó,vagy hogy fogalmazzak... Musically-n is csak dugnak a levegővel és tátognak. Szóval a viselkedésük az ami provokáló és nem a kinézetük. A zenéikkel sincs különösen bajom,Johhny-nak pár coverét szeretem. Pl:. Shawn Mendes ,de saját számaik nem jönnek be ezért nem hallgatom,viszont negatív dolgokat se mondanék ezekről a dalokról.
2018. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Johnny Orlando egyáltalán nem páwa és nem meleg,a viselkedése teljesen normális,egy 16 éves kamasz fiúnak a viselkedésével ér fel(ugyanis ő is annyi)...Azért azt is figyelembe kell venni,hogy milliók követik,és hatalmas rajongótábora van,nem várhatjuk el tőle,hogy egy évben kétszer háromszor posztoljon,és ne rakjon fel magáról semmit...Teljesen jó életet él,és én szülein is látom,rengeteg videóban mutatták,meg Johnny egyik liveoljában is volt,hogy késő este volt,és apja benyitott a szobájába és éppen leteremtette őt,hogy tanulnia kéne stb..Szóval szülei se engednek mindent meg neki,és egészen biztos vagyok benne,hogy jól nevelik...Egyáltalán ninsen elszállva magától,meg kéne nézni a mai fiatalságot,ők se különbek.
2019. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Jacob Sartorius-t azért nem szeretem, mert szerintem a fiú egyszerűen gonosz, már bocsi, de hangja sincs. Ő a Magcon miatt lett híres, amit tisztelek bennük, de egyszerűen a srác úgy próbál énekelni, hogy nem megy neki.

Johnny Orlando-t nagyon szeretem. Nem csak azért, mert szeretem a dalait és a hangját, hanem mert látom a családi hátterét is. Johnny egy szeretetteljes, kiegyensúlyozott családban nő fel, és a szülei és testvérei is támogatják. A hangja nagyon sokat fejlődik a személyiségével együtt. A fiúnak már jogosítványa van 16 évesen, amiért meg is dolgozott. Ahogy láttam a legszorosabb kapcsolata a testvérei közül Darian-nal van. De ezenkívül a szülei is nagyon aranyosak, a másik nővére és húga is szereti. A srácnak van humora és egyszerűen vonz a külseje, jelleme és személyisége.

2019. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!