Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet még belőle valami?

Lehet még belőle valami?

Figyelt kérdés
Ovodas korom ota enekeltem es alsoban is nagyon sokat tovabba versenyekre jartam akkoriban en voltam az enektanarok ugymond kedvence. Csak abba hagytam mar nagyon reg most lassan 16 eves leszek es szeretnem ha megint min. hallgatthato hangom lenne. A szuleim elott nem merek enekelni valamiert elottuk ez nem megy de barataim elott mar enekeltem. Valaki tud ebben nekem segiteni ?

2017. júl. 28. 13:32
 1/7 Mojjo ***** válasza:
100%
Keress egy jó énektanárt + gyakorolj sokat. Ha a szüleid előtt nem megy, akkor amikor nincsenek otthon, vagy máshol, akár barátoknál, barátokkal.
2017. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha más nem, megtanulsz screamelni, aztán elmész egy death core bandába vokalistának.
2017. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mojjo ***** válasza:
@2: amire te gondolsz, az nem scream, hanem growl. A scream kicsit más :)
2017. júl. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Low growls and shrieked screams are common vocalizations."


A Wiki szerint mindkettőt szokták alkalmazni, de amúgy pár Suicide Silence számon kívül nem ismerem a death core-t, nem szeretem a műfajt. :D

2017. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mojjo ***** válasza:
@4: a deathcore-t én sem igazán. A death metált kissé jobban - tényleg csak kissé.
2017. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mojjo, bevallom death metált se ismerem én se. :D Jó, eleve rossz volt a kiindulási alap, inkább eveznék most ismerős vizekre... cseréljük ki a screamelést olyan Mustainféle szóköpködésre, a deathcore-t meg thrash metál együttesre. :D
2017. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BrekiX ***** válasza:
Hasonló a helyzetem mint a tiéd. Oviban szerintem nagyon jó hangom volt,ezért énekre specializálódó tagozatra mentem. Viszont 5.-től valami elromlott,azóta már nem is merek énekelni kb. már ének órán se. A szüleim előtt se,viszont a testvéremmel szoktunk mikor nincsenek itthon. :) Ha komolyan szeretnél foglalkozni vele,én is javaslom az énektanárt,illetve valami hangszeren tanulhatnál játszani,mert akkor lesz kíséreted is. :)
2017. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!