Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Halsey miért nem olyan ismert...

Halsey miért nem olyan ismert Magyarországon?

Figyelt kérdés

Őt miért nem ismerik annyian, mint például Melanie Martinezt?

Igazából örülök, hogy nem kapják úgy fel a 13 éved basic lányok, de miért ilyen kevesen ismerik?



2017. aug. 11. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon minden később jön köztudatba, pl. mikor én elkezdtem xxxtentacion-t hallgatni 1 éve mert tetszettek a melankónikus számai akkor még kb. azt se tudták ki az, mostmeg rajta csüngnek a fiatalok. Tehát mindig van egy kis késés idehaza.
2017. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a számait eléggé szeretem, viszont magát Halsey-t nem annyira. :D
2017. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zseniális a csaj, viszont fogalmam sincs, Európában nem robbant be igazán.
2020. aug. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mert tömeg.


Unokahúgom imádga régen, ezért jól ismerem. Interjúkat is néztünk együtt


Jó pár dalát lopta, rá lehet keresni. A szövegek semmitmondóak de el van magától ájulva mintha megvaltotta volna a világot a "művészetével" a menedzsment jól kitalálta neki a stílusát hisz insta és tumbler kompatibilis vagyis jól eladható.


Emberileg meg rohadt idegesítő, keress rá milyen mű balhéi voltak. Általában a semmiből csinál elefánt és igazságosztót játszik. Sampon miatt hisztizik? Tényleg? Nem lehet komolyan venni.

dec. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja még annyit hogy a személyisege abból áll hogy biszex és bipoláris, ezzel haknizott régen mindenhol.
dec. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!